موج
کدخبر : ۳۵۸۱۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358177

علی صالحی دستور داد؛

دستگاه‌های مسئول باید در مدت دو هفته آینده مشکل فاضلاب و بوی تعفن ناشی از آن در بندرعباس را رفع کنند، در غیر این صورت دستگاه‌های مسئول باید خسارت بپردازند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی صالحی رئیس کل دادگستری هرمزگان در بازدید از تصفیه خانه فاضلاب گفت: برای حفظ حقوق مردم و شهروندان ساکن در حاشیه خور‌ها باید مشکل رها شدن پساب به دریا حل شود و در غیر این صورت دستگاه‌های مسئول باید خسارت بپردازند.

علی صالحی افزود: رهاشدن فاضلاب در دریا تهدیدی جدی برای سلامت شهروندان است که علاوه بر ایجاد آلودگی زیست محیطی، سبب ایجاد بوی بد در شهر شده است.

 

رئیس شورای قضایی هرمزگان گفت: دستگاه قضا با هرگونه کوتاهی دستگاه‌های اجرایی در تکمیل نشدن تصفیه خانه بندرعباس برخورد قانونی می‌کند.

صالحی گفت: موضوع فاضلاب شهر بندرعباس در شورای حفظ حقوق بیت المال استان هرمزگان بررسی شده و بر اساس آن باید از ورود پساب به دریا جلوگیری شود.

وی گفت: مقرر شد در جلسه‌ای با حضور دادستان مرکز استان، معاون عمرانی استانداری، مدیرعامل آبفا و نماینده شرکت پیمانکار و دستگاه‌های مربوطه در سریع ترین زمان ممکن معضل فاضلاب برطرف شود.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان افزود: دستگاه‌های مسئول پیش از اتمام مهلت قانونی نسبت به عمل به وظایف خود و جلوگیری از تخریب بیشتر محیط زیست و خسارات ناشی از آن اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها