موج
کدخبر : ۳۵۸۰۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358068

طی شبانه روز گذشته رخ داد؛

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 426 ابتلای جدید به ویروس کرونا طی شبانه روز گذشته در اصفهان خبر داد.

آرش نجیمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، بیان داشت: در شبانه روز گذشته یک هزار و 750 بیمار مشکوک به ویروس کرونا در استان تست کرونا دادند که از این تعداد نمونه گیری، تست کرونای 426 بیمار در اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران وبیدگل مثبت اعلام شد.

وی گفت: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده 100 نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

نجیمی ادامه داد: همچنین در این بازه زمانی تعداد 98 بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

این مقام مسئول در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا توضیح داد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد 20 بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که تاکنون تست 13 نفر از این بیماران فوت شده مثبت قطعی به ویروس کرونا بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان گفت: در حال حاضر 946 مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد 251 بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها