موج
کدخبر : ۳۵۸۰۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358047

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 1700 حلقه لاستیک های احتکارشده از یک انبار در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا هاشمی فر بیان کرد: در بازرسی از یک انبار هزار و 711 حلقه لاستیک خودروهای سبک و سنگین خارجی و داخلی احتکار شده به ارزش 40 میلیاردریال کشف شد.

وی افزود: ماموران انتظامی به همراه کارشناسان اداره صنعت،معدن وتجارت از انبار مذکور بازدید کردند که در نتیجه این عملیات 1711 حلقه لاستیک  شامل هزار و 300 حلقه لاستیک خودروهای سبک ایرانی و خارجی، 399 حلقه لاستیک خودروی سنگین و 12 حلقه لاستیک تراکتور کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش لاستیک های احتکاری شده مکشوفه در این عملیات  را 40 میلیارد ریال اعلام کردند  گفت: انبار مذکور با حکم مقام قضائی پلمب و یک نفر نیز دستگیر و به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه احتکار کالاهای مورد نیاز و اساسی مردم در شرایط اقتصادی حاضر کشور گناهی نابخشودنی و ظلم به مردم است تاکید کرد: پلیس قاطعانه با محتکران کالاهای اساسی و مورد نیاز جامعه برخورد می کند و در این خصوص از مردم هم می خواهیم که اطلاعات و گزارش های خود را در خصوص این گونه جرایم از طریق تماس با شماره تلفن 110 در اختیار کارشناسان پلیس قرار دهند تا در اسرع وقت به موضوع رسیدگی و با متخلفان برخورد شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها