موج
کدخبر : ۳۵۷۸۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357809

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی روز جاری تا ساعات ظهر در مناطق شرقی و مرکزی استان و در محدوده تنگه ی هرمز افزایش سرعت وزش باد شمال شرقی (با شدت کمتر در مقایسه با دیروز ) پیش بینی می شود و تنگه ی هرمز نسبتا مواج خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: طی روز جاری تا ساعات ظهر در مناطق شرقی و مرکزی استان و در محدوده تنگه ی هرمز افزایش سرعت وزش باد شمال شرقی (با شدت کمتر در مقایسه با دیروز ) پیش بینی می شود و تنگه ی هرمز نسبتا مواج خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه از ساعات ظهر از میزان سرعت باد کاسته خواهد شد، گفت: در جزایر خلیج فارس، از جمله جزایر غربی و جنوبی،'گاهی افزایش سرعت وزش باد جنوب شرقی و افزایش ابر پیش بینی می شود و دریا در این مناطق نیز متلاطم خواهد بود.

وی افزود: از لحاظ دمایی، به تدریج طی روزهای پایانی هفته ی جاری  در اغلب نقاط افزایش نسبی دمای کمینه پیش بینی می شود.

عارفی در ادامه عنوان کرد: یک موج بارشی، از روز چهارشنبه وارد  خلیج فارس  می شود که تاثیر بارشی قابل ملاحظه ی آن در مناطق شمالی خلیج فارس خواهد بود.

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان در پایان اضافه کرد: با توجه به نقشه های فعلی،طی روزهای پنجشنبه و جمعه در مناطق غربی و طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده در مناطق شرقی تنگه هرمز احتمال بارش پراکنده، دور از انتظار نخواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها