موج
کدخبر : ۳۵۷۶۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357635

در راستای پیشگیری از شیوع کرونا؛

بخشدار هرمز تاکید کرد: هرگونه تجمع و دورهمی حتی در کنار ساحل و اقامت وکمپ ونصب چادر در سواحل ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سید مجدالدین حسینی بخشدار هرمز افزود: تردد در مسیر بندر شهید حقانی به سمت جزیره هرمز نیز از ساعت ۷ صبح تا ۲۱ و از بندر شهید ذاکری قشم به سمت هرمز و بالعکس مانند قبل امکان پذیر است.

او  ادامه داد: مشاغل گروه سه و چهار شامل  مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و اقامه نماز جمعه تا حصول وضعیت مساعد در جزیره ممنوع است.

رئیس کمیته مدیریت بیماری کرونا در جزیره هرمز گفت: کارکنان اداره‌های خدمات دهنده ضروری و دستگاه‌های مرتبط با ماموریت اساسی و مدیریت شهری با ظرفیت کامل و سایر اداره‌ها با دو سوم کارکنان خدمات خود را ارائه می‌کنند.

او تصریح کرد: بسیج مردمی و راه اندازی پویش شهروند مسئولیت مدار مهم‌ترین اهرم و اثر بخش‌ترین راهکار قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا در این جزیره است.

 حسینی بیان کرد: اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی و طرح محله محور برای نظارت بر قرنطینه و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با جدیت ادامه دارد.

بخشدار هرمز همچنین با اشاره به در پیش بودن شب یلدا و ضرورت جلوگیری از شیوع ویروس، خطاب به شهروندان هرمزی، خواستار پرهیز از برگزاری هر گونه تجمع و دور همی شد.

رئیس کمیته مدیریت بیماری کرونا درهرمز، در این باره تاکید کرد: هرگونه تجمع و دورهمی حتی در کنار ساحل واقامت وکمپ ونصب چادر در سواحل  ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

حسینی بیان کرد: با رانندگان وسایل نقلیه عمومی که پروتکل های بهداشتی و اخلاقی و دینی را رعایت نکنند همچنین به مسافرین نیز گوشزد نکنند با آنها برخورد می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها