موج
کدخبر : ۳۵۷۵۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357528

جعفر مرادی شهدادی از فرهنگیان با سابقه هرمزگان، پژوهشگر و فعال رسانه‌ای به عنوان مشاور مطبوعاتی مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان، منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، طی حکمی از سوی ایرج بیت اللهی مدیرکل آموزش و پرورش استان، جعفر مرادی شهدادی از چهره های فرهنگی و مطبوعاتی هرمزگان، به عنوان مشاور رسانه‌ای مدیر کل آموزش و پرورش منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است:

نظر به تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی در عرصه ی فرهنگی و رسانه ای، به موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به عنوان «مشاور مطبوعاتی و رسانه ای» اینجانب منصوب می شوید.

جعفر مرادی شهدادی متولد سرچاهان هرمزگان و دانش آموخته کارشناسی ارشد تاریخ ایران است. وی بیش از دو دهه سابقه ی فعالیت در مطبوعات و رسانه های استان از جمله مدیر مسئولی و سردبیری نشریه آوای خلیج فارس را در کارنامه دارد.

علاوه بر این سوابق، پژوهش و نگارش ۴ عنوان کتاب و اثر پژوهشی در حوزه ی تاریخ، مفتخر به دریافت «تندیس و نشان ویژه خلیج فارس» در نخستین جشنواره ی بین المللی خلیج فارس، کسب رتبه نخست مقاله در «نخستین جشنواره برترین های روزنامه نگاری خلیج فارس»، کسب عنوان برتر در نوزدهمین جشنواره شهید رجایی و... در کارنامه ی فعالیت های علمی و پژوهشی وی به چشم می‌خورد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها