موج
کدخبر : ۳۵۷۴۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357496

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد اعلام کرد:

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: راه اندازی و استقرار اندیشکده تعاون، ایجاد کلینیک های مشاوره کسب و کار تعاونی را نیاز امروز برای جویندگان کار است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و تعاونی شتابنده نوآوری پیشگامان کویر در ایجاد و بهره برداری از مرکز نوآوری بخش تعاون امضاء شد.

عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در رابطه با این خبر افزود: این تفاهم نامه با هدف ایجاد زمینه مناسب برای بروز خلاقیت و فراهم نمودن بستر رشد و پرورش ایده‌های نو و ایجاد بستر مناسب برای کارآفرینی، اشتغال و تجاری‌سازی محصولات تعاونی های نوبنیاد، پژوهشگران، محققان و دانشجویان  در بخش تعاون منعقد گردیده است.

وی کمک به شکل‌گیری و حیات شرکت‌های تعاونی دانش‌بنیان و خلاق را از دیگر اهداف این تفاهم نامه برشمرد و افزود: با شیوع ویروس کرونا بسیاری از مشاغل دچار آسیب شدند. امروزه مشاغل نوبنیاد در بستر فضای مجازی رشد قابل توجهی یافته است و تولید فن‌آوری و محصولات شرکت های تعاونی منطبق بر سلیقه بازار وتجاری سازی آنها می تواند در دستور کار این تفاهم نامه قرار گیرد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایجاد ارتباط بین دانشگاه، صنعت، تعاون و تأمین سرمایه‌های مادی و معنوی مورد نیاز طرحهای نوین را از اهدافی برشمرد که این اداره کل در تفاهم نامه دنبال می کند.

به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، تشکری ادامه داد: تسهیل ارتباط و تعامل واحدهای تعاونی فعال با صاحبان ایده های خلاقانه واستارتاپ ها می تواند در رشد مشاغل نوین در حوزه تعاون مثمر ثمر باشد.

وی راه اندازی و استقرار اندیشکده تعاون، ایجاد کلینیک های مشاوره کسب و کار تعاونی را نیاز امروز برای جویندگان کار دانست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها