موج
کدخبر : ۳۵۷۴۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357479

عباسعلی زارعان خبر داد:

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان از اهدای ۲۰۰ دستگاه بخاری به مددجویان کمیته امداد در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، عباسعلی زارعان با بیان اینکه کمک به تامین لوازم ضروری زندگی مددجویان یکی از برنامه های این نهاد است، اظهار کرد: در آذرماه امسال ۲۰۰ دستگاه بخاری گازسوز به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد  در اصفهان اهدا شد.

وی گفت: هر ساله در ابتدای فصل های سرد سال تعدادی لوازم گرمایشی به ویژه بخاری گازسوز به مددجویان ساکن در مناطق محروم و سردسیر به ویژه نقاطی که به تازگی به شبکه گاز طبیعی کشور متصل شده اند، اهدا می شود.

زارعان ادامه داد: این بخاری ها به مددجویانی در شهرستان های بوئین و میاندشت، پادنا، چادگان، خوانسار، فریدونشهر، فریدن، سمیرم، نطنز، خور و بیابانک، جرقویه علیا و سفلی، اردستان، دهاقان و میمه توزیع شده است.

قائم مقام کمیته امداد اصفهان دستگیری از نیازمندان و حمایت موثر از خانوارهای تحت پوشش را بدون همکاری نیکوکاران، خیران و همراهی مردم شریف استان اصفهان، سخت توصیف کرد و گفت: کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷* ، تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ ، پایگاه اینترنتی emdad.ir و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران برای پرداخت کمک های نقدی غیر حضوری و همچنین دفاتر و مراکز نیکوکاری کمیته امداد در سراسر استان برای دریافت کمک های نقدی و کالایی در خدمت مردم نیک اندیش استان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها