موج
کدخبر : ۳۵۷۴۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357465

به همت مرزبانان پایگاه دریابانی؛

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف 300 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در مرزهای آبی جزیره هنگام در قشم خبر داد و گفت: مرزبانان با هدایت عملیاتی و اطلاعاتی استان در مسیر تردد قاچاقچیان به اجرای کمین‌ هدفمند پرداخته و سوداگران مرگ را که در حال حمل مواد مخدر بودند را مشاهده کردند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار حسین دهکی در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزبانان پایگاه دریابانی جزیره قشم در راستای مبارزه قاطع با سوداگران مرگ با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و رصد و پایش مناطق مرزی و ساحلی از فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر  در اطراف جزیره هنگام مطلع شدند که بلافاصله موضوع در دستور کار مرزبانان قرار گرفت.

وی افزود: مرزبانان با هدایت عملیاتی و اطلاعاتی استان در مسیر تردد قاچاقچیان به اجرای کمین‌ هدفمند پرداخته و سوداگران مرگ را که در حال حمل مواد مخدر بودند را مشاهده کردند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان تصریح کرد: مرزبانان طی عملیات غافلگیرانه، شناور حامل موادمخدر را متوقف که در بازرسی از آن 300 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را کشف کردند.

سردار دهکی با اشاره به دستگیری 3 قاچاقچی در این رابطه، ضمن قدردانی از همکاری خوب مرزنشینان با مرزبانان خاطرنشان کرد: مرزبانان استان هرمزگان برابر وظایف ذاتی خود با هرگونه تجاوز و قاچاق مواد افیونی که بلای خانمان سوز جوانان کشور است، قاطعانه برخورد خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها