موج
کدخبر : ۳۵۷۴۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357405

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 11 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا طی شبانه روز گذشته در منطقه کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی با اشاره به بستری شدن 11 بیمار جدید کرونایی گفت: از این تعداد بستری در شبانه روز گذشته 10 نفر اهل کاشان بوده اند.

وی با اشاره به بستری شدن 11 بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان بیان کرد: ۱۰ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد همگی اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 91 سال و حداقل سن بستری 35 سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزود: در حال حاضر درمجموع 189 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 160 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 29 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

وی گفت: 57 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 52 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 5 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

این مقام مسئول توضیح داد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته 3 مورد فوتی در بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدا آران و بیدگل که یک زن ۵۳ و دو مرد ۷۳ و ۷۸ ساله بوده‌اند، رخ داده است.

مروجی بیان داشت: تاکنون 109 هزار و 700 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هفت هزار و 659 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها