موج
کدخبر : ۳۵۷۳۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357375

با امضای تفاهم‌نامه همکاری کمیته امداد و نظام مهندسی کشاورزی استان اصفهان صورت گرفت؛

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: با امضای تفاهم‌نامه همکاری کمیته امداد و نظام مهندسی کشاورزی استان اصفهان در اجرای طرح های اشتغال مددجویان اصفهانی در حوزه کشاورزی تسهیل شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بیان داشت: برنامه‌ریزی و استفاده از ظرفیت طرفین به منظور ایجاد اشتغال پایدار، افزایش بهره‌وری اقتصادی، تسهیل در صدور مجوزهای فعالیت بخش کشاورزی و مشاغل مرتبط با آن و همچنین گسترش سطح دانش و استفاده از فناوریهای جدید برای ایجاد اشتغال مددجویی در رشته‌های کشاورزی و مشاغل مرتبط از جمله مهمترین اهداف این تفاهم نامه است.

 وی با تاکید بر اهمیت توانمندسازی مددجویان، گفت: کشاورزی و دامپروری یکی از بهترین زمینه های اشتغال مددجویی به ویزه در مناطق روستایی و شهرهای کوچک استان است.

این مقام مسئول ادامه داد: تسهیل در صدور مجوز فعالیت در زمینه‌های مختلف کشاورزی، دامپروری و مشاغل مرتبط و همچنین همکاری در خصوص ساده سازی شرایط اخذ مجوزهای طرحهای توسعه‌ی اقتصادی و اشتغال‌زایی روستایی در حوزه کشاورزی برای مددجویان معرفی شده از سوی ادارات کمیته امداد از جمله مهمترین خدماتی است که از مسیر امضای این تفاهم نامه به جامعه تحت حمایت این نهاد ارائه خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همچنین با تاکید بر اهمیت آموزش و ارتقای مهارت های فنی و تخصصی مددجویان مجری طرح های اشتغال، گفت: سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان با امضای این تفاهم نامه در زمینه آموزش مددجویان نیز با این نهاد همکاری خواهد داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها