موج
کدخبر : ۳۵۶۷۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356767

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد:

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ازمبتلاشدن ۴۵۱ بیمار جدید به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در اصفهان خبر داد.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، با اشاره نمونه گیری تست کرونای یک هزار و 628 نفر در استان بیان داشت: تعداد 451 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا طی شبانه روز گذشته در اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران وبیدگل شناسایی شدند.

وی گفت: دراین بازه زمانی تعداد ۱۴۶ نفر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با علائم بالینی در بیمارستان ها ی تحت نظر علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

نجیمی  افزود: همچنین در شبانه روز اخیر تعداد 159 بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

این مقام مسئول در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان گفت: در حال حاضر یک هزار و ۳۳۵ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد ۳۵۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا در استان بیان کرد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد 28 بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که تاکنون تست 21 نفر از این بیماران فوت شده مثبت قطعی به ویروس کرونا بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها