موج
کدخبر : ۳۵۶۵۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356504

مدیر آب و فاضلاب اردستان خبر داد:

مدیر آب و فاضلاب اردستان گفت: عملیات اجرایی3 طرح آبرسانی روستایی با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در اردستان اجرایی شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، رضا دهقانی با اشاره به آغازعملیات اجرای ۳ طرح آبرسانی اظهار کرد: عملیات اصلاح و تعویض شبکه انتقال آب روستای کهنگ به طول حدود ۶ کیلومتر به همراه نصب تمامی انشعابات، با همکاری بسیج سازندگی، بخشداری مرکزی در حال انجام است  وپس از اجرای این عملیات  ۶۹۰ خانوار از آب سالم و بهداشتی پایدار   بهره مند می گردند.

وی ادامه داد: عملیات آماده سازی و نصب مخزن پیش ساخته آب شرب روستای سفیده که ۲۴۱ مشترک را زیرپوشش قرار میدهد با ظرفیت ۲۱۰ متر مکعب و اعتباری افزون بر سه میلیارد ریال از محل اعتبارات آب و فاضلاب آغاز شده و تا ۲۲ بهمن امسال به بهره برداری می رسد.

مدیر آب و فاضلاب اردستان اظهار داشت: عملیات فنس و حصارکشی مخزن ۱۰۰ متر مکعبی روستای شیرازان نیز با اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال  در دستور کار قرار دارد این در حالیست که در  روستای شیرازان بیش از 90 خانوار تحت پوشش  آبفا قرار دارد.  

دهقانی با بیان اینکه ۱۰۸ روستا با جمعیت افزون بر ۱۵ هزار نفر در قالب ۱۱ هزار مشترک   تحت  پوشش آبرسانی شهرستان است، افزود: اکنون ۵۷ روستا به وسیله سه دستگاه تانکر سیار آبرسانی می شوند و در تلاش هستیم تا با تامین منابع آبی پایدار این تعداد را به حداقل ممکن کاهش دهیم.

به گزارش موج؛  اردستان با افزون بر ۴۲ هزار نفر جمعیت در ۱۱۸ کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع شده و دارای ۲۶ هزار فقره انشعاب آب شرب و ۲ هزار و ۱۸۰ فقره انشعاب فاضلاب است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها