موج
کدخبر : ۳۵۵۷۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355778

شهردار یزد در بازدید از هفت خوان گفت: برخی مشکلات جزئی در طرح تدوین شده توسط مشاوران و کارشناسان وجود دارد که با رفع آنها و صدور مجوزها، به زودی شاهد اجرای طرح در مسیر هفت خوان خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، جمال الدین عزیزی شهردار یزد با حضور در میدان آزادی و خیابان فرخی یزد به عنوان خوان سوم از طرح هفت خوان که به مناسب سازی مسیر و رفع موانع برای عابران پیاده به ویژه معلولان می پردازد، از نزدیک در جریان روند اجرای طرح قرار گرفت.

وی از طرح هفت خوان به عنوان اولین قدم برای اجرای آزمایشی مناسب سازی در معابر شهری یزد یاد کرد و گفت: مشکلات این مسیر توسط گروه پایش شناسایی شده و بر اساس این پایش‌ها به زودی کار اجرای طرح آغاز می شود.

شهردار یزد ادامه داد: برخی مشکلات جزئی در طرح تدوین شده توسط مشاوران و کارشناسان وجود دارد که با رفع آنها و صدور مجوزها، به زودی شاهد اجرای طرح در مسیر هفت خوان خواهیم بود.

عزیزی با بیان اینکه این طرح از میدان همافر آغاز می شود و تا مسجد جامع یزد ادامه می یابد، افزود: این مسیر یکی از پرترددترین مسیرهای عابر پیاده در سطح شهر یزد به شمار می رود.

گفتنی است؛ طرح هفت خوان، هفت گره شامل میدان همافر، میدان باهنر، میدان آزادی (باغ ملی)، میدان شهید بهشتی (مجاهدین)، چهارراه شهدا (میدان امیرچقماق)، چهارراه برج ساعت و مسجد جامع و خیابان‌های حدفاصل آنها است.

گفتنی است؛ پروژه هفت‌خوان از مجموعه اقدامات کمیته مناسب‌سازی است که به زودی از آن رونمایی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها