موج
کدخبر : ۳۵۵۵۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355566

حجت‌الاسلام محمدحسین بلک خبر داد:

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از اهدای 70 کپسول اکسیژن از سوی اوقاف اصفهان به بیماران نیازمندان در قالب اجرای پویش "نذر سلامتی امام زمان (عج)" خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت‌الاسلام محمدحسین بلک در آئین اهدای تجهیزات بهداشتی و کپسول‌های اکسیژن به خیریه الزهرا (س) با بیان اینکه کاهش بار ارائه خدمات در بیمارستان‌ها یکی از رویکردهای جدید اوقاف برای مهار کرونا بوده است، گفت: در گام نخست اجرای پویش "نذر سلامتی امام زمان (عج)" 70 عدد کپسول اکسیژن تهیه و در اختیار بیماران نیازمند قرار گرفت.

وی با بیان اینکه پویشی با عنوان "نذر سلامتی امام زمان (عج)" خیریه الزهرا (س) و دیگر خیریه‌ها وارد عمل شدند، اضافه کرد: برای هر خیریه سهمیه‌ای تعیین شد تا بتوان اعتبار مورد نیاز برای خرید کپسول‌های اکسیژن را تامین و آنها را پس از خریداری در اختیار بیماران نیازمند قرار دهیم.

این مقام مسئول افزود: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از ابتدای شیوع کرونا تلاش کرد تا با توجه به ظرفیت‌های مردمی و امکاناتی که در اختیار دارد در این عرصه وظایفی را انجام دهد.

حجت الاسلام بلک گفت: کارمندان اوقاف اصفهان در این زمینه به صورت داوطلبانه مشارکت کردند و بخشی از اعتبار را نیز از محل کمک های مردمی در بقاع متبرکه تامین کردیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه در طرح شهید سلیمانی نیز در نظر داریم موارد مورد نیاز تجهیزات پزشکی و بهداشتی و معیشتی را برای افراد نیازمند تامین کنیم، اظهار کرد: امروز 70 کپسول اکسیژن را تامین و در اختیار بیماران نیازمند قرار داده‌ایم و هر فرد می تواند با 20 هزار تومان در این طرح مشارکت کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها