موج
کدخبر : ۳۵۵۱۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355167

کلیم الله وثوقی:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: از مردم تقاضا داریم از سفرهای غیرضروری به شدت خودداری و در صورت امکان جاده‌های جایگزین را برای تردد انتخاب کنند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، کلیم الله وثوقی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت:  ازمردم تقاضا داریم از سفرهای غیرضروری به شدت خودداری و در صورت امکان جاده‌های جایگزین را برای تردد انتخاب کنند.

وی افزود: هم‌اکنون با ورود سامانه جوی و سرد ناپایدار به استان کولاک و یخبندان شدید  محور خلخال - پونل را فرا گرفته و نیروهای راهداری از همان ابتدای شروع کولاک نسبت به بازگشایی و نمک‌پاشی محور اقدام کرده‌اند.

وثوقی با اشاره به این که جلوگیری از انسداد مسیرها و جاد‌ه‌های روستایی در اولویت کار راهداری قرار دارد بیان کرد: به همین منظور تمامی امکانات و تجهیزات از چندین روز گذشته در محل مستقر و نیروهای راهداری شبانه‌روز در این زمینه تلاش می‌کنند.

تردد بدون زنجیرچرخ امکان‌پذیر نیست

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل بیان کرد: امدادرسانی به خودروهای گرفته شده و در راه ماندگان نیز با جدیت در حال ادامه است تا مشکلی برای سلامتی ترددکنندگان پیش نیاید و با توجه به وضعیت جاده‌ها تردد بدون زنجیرچرخ امکان‌پذیر نیست.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها