موج
کدخبر : ۳۵۵۰۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355087

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به ظرفیت بالای بسیج در کشور گفت: دستگاه های دولتی در جهت پیشبرد اهداف توسعه ای و سرمایه گذاری خود از ظرفیت بسیج بهره بگیرند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان ، سردار سیدصادق حسینی پیش از ظهر امروز در برنامه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین در سنندج، ضمن تبریک این روز، بسیج را مایه افتخار نظام دانست و گفت: با بهره‌گیری از تفکرات بسیجی می‌توان در ابعاد مختلف زندگی از آن بهره گرفت.

وی در ادامه با اشاره فلسفه وجودی بسیج افزود: بسیج اکسیری است که به هر چیزی زده شود آن را متحول می‌کند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به اینکه فرهنگ و تفکر بسیجی می‌تواند شفاف دهنده دستگاه‌های دولتی باشد اظهار کرد: دولت در امر سرمایه‌گذاری باید از ظرفیت بسیج استفاده کند.

وی در ادامه تاکید کرد: دولت اسلامی تنها با تفکر بسیجی عملیاتی می‌شود.

به گفته سردار حسینی، دولت اسلامی با تفکر و انگیزه بسیجی تشکیل شده و برطرف کردن همه نیازهای جامعه مرهون الگوگیری از تفکرات بسیجی است.

وی با اشاره به شهادت حاج قاسم سلیمانی بوسیله آمریکایی‌ها اظهارکرد: این مرد بزرگ پرورش‌یافته مکتب بسیج بود، تربیت و پرورش افرادی مانند حاج قاسم سلیمانی بیانگر منزلت و ظرفیت عظیم بسیج است.

به گفته فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، حاج قاسم سلیمانی یک انسان مبارز بوده و برای جهان قابل احترام است در حقیقت آمریکا با شهید کردن این مرد بزرگ شکست خورده است.

وی آشنایی با مفاهیم فرهنگ و تفکرات بسیجی را ضروری برشمرد و گفت: در تمام ابعاد زندگی اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی باید تفکرات بسیجی الگوبرداری کرد.

به گفته وی، امروز تمام کشورهای اسلامی و غیراسلامی از تفکر ات بسیجی الگوبرداری می کنند.در پایان از بسیجیان فعال و خانواده های معظم شهدا تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

بسیج مستضعفین در پنجم آذر 58 با فرمان امام راحل(ره) تشکیل شد و پس از تصویب در مجلس شورای اسلامی در سال 59  به صورت قانونی رسمیت پیدا کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها