موج
کدخبر : ۳۵۵۰۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355058

رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان خبر داد:

رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان از آغاز ثبت نام دوره جدید کارشناسی ارشد فراگیر این دانشگاه از امروز لغایت 12 آذر ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا جلالی با اشاره به آغاز ثبت نام دوره جدید کارشناسی ارشد فراگیر بیان داشت:کلیه مراحل ثبت نام فراگیر به صورت اینترنتی و صرفا در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org انجام می پذیرد.

وی اضافه کرد: همچنین آزمون این دوره  در روز 17 بهمن ماه برگزار خواهد شد که با توجه به محدودیت های ناشی از کرونا و تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا امکان تغییر تاریخ آن قابل پیش بینی می باشد.

این مقام مسئول گفت: پذیرفته شدگان آزمون فراگیر  کارشناسی ارشد از ترم دوم  وارد دانشگاه می شوند و دروس دوره دانش پذیری آنها که در آزمون فراگیر مورد سنجش قرار می گیرد به عنوان ترم اول محسوب می گردد.

 جلالی با عنوان اینکه این دانشجویان از کلیه تسهیلات و مزایای دانشگاه مانند دیگر دانشجویان برخوردار خواهند بود، تصریح کرد: مدرک دوره های فراگیر کارشناسی ارشد، طول دوره تحصیل، تعداد واحدها و همچنین میزان برخورداری دانشجویان از تسهیلات وام، کالا کارت و دیگر خدمات دانشگاه هیچ تفاوتی با دیگر دانشجویان نخواهد داشت و به صورت یکسان می باشد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان تاکید کرد: به دلیل تبلیغات زیاد موسسات غیر رسمی در فضای مجازی ثبت نام صرفا از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org انجام می شود و کلیه داوطلبان جهت کسب اطلاعات بعدی می توانند به پرتال دانشگاه پیام نور استان اصفهان به نشانی www.isfpnu.ac.ir مراجعه نمایند.   

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها