موج
کدخبر : ۳۵۴۹۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354929

هم اکنون ۸۰۱ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، شبانه روز گذشته ۱۲۴ بیمار با احتمال ابتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی مازندران بستری و در همین مدت ۱۴۱ بیمار با بهبودی نسبی ترخیص شدند.

همچنین ۱۹۷ بیمار بدحال با علائم حاد تنفسی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل، تحت مراقبت‌های تنفسی و تخصصی قرار دارند.

شناسایی ۱۰۳ بیمار کرونایی جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۳ بیمار جدید مشکوک به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه، پذیرش و بستری و ۱۲۰ نفر ترخیص شدند.

سید عباس موسوی اظهار داشت: درحال حاضر ۶۴۳ بیمار مبتلا به کروناویروس در بیمارستان‌های تحت پوشش علوم پزشکی مازندران بستری و از این تعداد ۱۵۵ بیمار با علائم تنفسی، تحت درمان تخصصی و تنفسی قرار دارند.

بستری ۲۱ بیمار کرونایی جدید در بابل

رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به پذیرش ۲۱ بیمار کرونایی جدید، شبانه روز گذشته در چهار بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه گفت: ۲۱ بیمار نیز با بهبودی نسبی مرخص شدند.

سید فرزاد جلالی شمار بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های بابل را ۱۵۸ نفر اعلام کرد و افزود: ۴۲ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها