موج
کدخبر : ۳۵۴۲۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354223

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کلاردشت:

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان کلاردشت، گفت: رسانه‌ها زبان گویای انقلاب اسلامی هستند و در هفته بسیج، رسانه‌ها باید دستاوردهای بسیج را به جهان ابلاغ کنند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حجت الاسلام مصطفی یزدان‌پرست در نشست خبری با جمعی از خبرنگاران که به مناسبت آغاز هفته بسیج برگزار شد، اظهار داشت: رسانه‌ها زبان گویای انقلاب اسلامی هستند و باید دستاوردها، ناگفته‌ها و فداکاری نیروهای پرتوان این مرز و بوم را به جهانیان منعکس شود.

وی ادامه داد: اگر اصحاب رسانه وظیفه خود را مثل همیشه انجام داده و به مردم و جامعه امید بدهند و آنها را در صحنه نگه دارند، تابع ولایت‌مداری مردم بیشتر شده و جامعه سالم‌تر می‌شود و از سوی دیگر دشمن نا امید و سرکوب خواهد شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان کلاردشت کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری درباره اصحاب رسانه نشان از اهمیت ویژه این قشر دارد تا بتوانند دستاوردهای انقلاب و بسیج را به دنیا معرفی کرده و بشناسانند.

وی با تأکید بر اینکه در هفته بسیج، رسانه‌ها باید دستاوردهای بسیج را به جهان ابلاغ کنند، بیانان کرد: در رسانه‌های دنیا، زبان و بیان شما اهالی رسانه باید همواره گویا باشد.

حجت الاسلام یزدان‌پرست گفت: هر قدم برداشتن در رسانه برای معرفی بسیج و هر خبری که دشمن را ناامید کند عبادتی برای اهالی رسانه است.

نویسنده:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها