موج
کدخبر : ۳۵۳۹۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353911

۱۴۷ بیمار جدید با تشخیص احتمالی کووید۱۹، شبانه روز گذشته در بیمارستان های مازندران بستری شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، براساس اعلام روسای دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل، با بستری ۱۴۷ بیمار جدید کرونایی در بیمارستان های استان، شمار بستری شدگان به ۸۰۱ نفر رسید.

همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۵بیمار مبتلا به کووید ۱۹ با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل مرخص شدند و ۱۹۲بیمار مبتلا نیز در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار دارند.

شناسایی ۱۳۱بیمار کرونایی جدید

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۱بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پذیرش و بستری و ۱۱۵نفر ترخیص شدند.

سید عباس موسوی افزود: اکنون ۶۵۹بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری هستند.

وی گفت: ۱۵۴بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان داشت : متاسفانه ۵ نفر در شبانه روز گذشته تسلیم این بیماری منحوس شدند.

شناسایی ۱۶بیمار کرونایی جدید

رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به پذیرش ۱۶بیمار کرونایی جدید ۲۴ ساعت گذشته در ۴ بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه گفت: ۲۰بیمار نیز با بهبودی نسبی مرخص شدند.

سید فرزاد جلالی شمار بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های بابل را ۱۴۲نفر اعلام کرد و افزود: ۳۸بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

وی بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، حضور نیافتن در تجمع ها، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، پرهیز از سفر‌های غیرضروری و بهداشت دست تاکید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها