موج
کدخبر : ۳۵۳۹۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353908

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

محمود رضا مرادی با تأکید بر اینکه وضعیت کرونا پایدار نیست، گفت: رنگ‌بندی وضعیت کرونا به معنی ثبات این وضعیت نیست و با کوچک‌ترین بی‌احتیاطی وضعیت شهرهای زرد و نارنجی هم به‌راحتی قرمز می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تأکید بر اینکه وضعیت کرونا در تمام شهرستان‌های استان کرمانشاه قرمز است و شهرستانی با وضعیت زرد و نارنجی وجود ندارد، ابراز داشت: در برخی از جداول انتشاریافته در فضاهای مجازی، برخی شهرستان‌های استان به لحاظ خطر ابتلا به کرونا زرد و یا نارنجی عنوان‌شده‌اند که صحت ندارد.

مرادی با تأکید بر اینکه مردم اخبار مربوط به کرونا را حتماً از مراجع و رسانه‌های رسمی پیگیری کنند، خاطرنشان ساخت: اگر مردم همکاری کرده و پروتکل‌ها را به‌دقت رعایت کنند و در کنار استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی را هم داشته و از ترددهای غیرضروری خودداری کنند، می‌توانیم در مدت‌زمانی کوتاهی از وضعیت قرمز کرونا بیرون بیاییم.

وی تصریح کرد: طی چند روز اخیر فوتی‌های کرونا در کرمانشاه سیر صعودی داشته و امروز هم 17 نفر دیگر از هم استانی‌هایمان را از دست دادیم تا رقم فوتی‌های کرونا در استان به 1116 نفر برسد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها