موج
کدخبر : ۳۵۳۶۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353676

معاون نظارت مالی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد خبر داد؛

معاون نظارت مالی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: سهم استان از محل فروش اموال مازاد غیرمنقول دولت در سالجاری یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان می باشد که ۵۰ درصد این وجود برای اجرای طرح های نیمه تمام اختصاص می یابد و بقیه برای جبران کسری اعتبارات هزینه ای دستگاههای اجرایی هزینه می شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سعید نورایمانی معاون نظارت مالی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: مجوز فروش ۱۲ ملک دولتی در استان توسط وزارت اقتصاد صادر شد و در مرحله فروش قرار گرفت و اقدامات لازم برای فروش یک فقره از این املاک انجام شده و در مرحله مزایده قرار گرفت.

وی از تعیین وضعیت فروش ۳۰ فقره ملک دولتی در این استان در راستای اجرای سیاست های مالی دولت خبر داد و گفت: تصمیم گیری در خصوص فروش این املاک در کارگروه بند دال تبصره ۱۲ قانون بودجه سال ۹۹  استان انجام و به وزارت اقتصاد اعلام شده است.

وی  گفت: سهم استان یزد از محل فروش اموال مازاد غیرمنقول دولت در سالجاری یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان می باشد که ۵۰ درصد این وجود برای اجرای طرح های نیمه تمام اختصاص می یابد و بقیه برای جبران کسری اعتبارات هزینه ای دستگاههای اجرایی هزینه می شود.

وی با بیان اینکه طبق دستوالعمل های جدید دولت دستگاههای دولتی باید کسری اعتبارات خود را از محل فروش اموال مازاد غیرمنقول خود تامین کنند بر معرفی اموال مازاد دستگاههای اجرایی استان تاکید کرد و گفت: در صورتیکه اقدامی در این زمینه صورت نگیرد کارگروه بند دال تبصره ۱۲ قانون بودجه سال ۹۹ راسا نسبت به شناسایی و فروش آن اقدام خواهد کرد.

بر اساس بند د تبصره ۱۲ قانون بودجه سال ۹۹، دستگاههای اجرائی مکلفند اطلاعات ساختمان‌ها، فضاهای اداری، غیراداری و سایر اموال و دارایی‌های غیرمنقول را در سامانه جامع اموال دستگاههای اجرائی (سادا) تکمیل کنند. تخصیص اعتبارات طرحهای تعمیرات اساسی و ماشین‌آلات و تجهیزات در سال ۱۳۹۹ منوط به ثبت اطلاعات موضوع این بند است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها