موج
کدخبر : ۳۵۳۶۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353659

مدیرکل کمیته امداد اصفهان خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد اصفهان گفت: اولین مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال و کارآفرینی این نهاد در فولادشهر اصفهان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع با اشاره به افتتاح اولین مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال و کارآفرینی در اصفهان بیان کرد: "مرکز مهر ولایت"  به همت جمعی از خیران و کارآفرینان منطقه فولادشهر و برای تمرکز بر اشتغال نیازمندان ایجاد شده است.

وی مراکز نیکوکاری را یکی از بازوهای در حال گسترش کمیته امداد در زمینه ارائه خدمات به جامعه هدف، معرفی کرد و گفت: مرکز نیکوکاری «مهر ولایت» سیصد و سی و سومین مرکز نیکوکاری است که در سطح استان مشغول فعالیت شده است.

زارع یادآور شد:  پیشتر از این مراکز نیکوکاری «مداد رنگی» در زمینه تحصیل دانش آموزان و «ماهک» در زمینه تجهیزات پزشکی به عنوان اولین مراکز تخصصی در نوع خود توسط کمیته امداد در استان اصفهان راه اندازی شده اند.

وی همچنین گفت: راه اندازی مراکز نیکوکاری ویژه مسکن با نام «سرپناه» نیز در دست اقدام است و در آینده نزدیک شاهد ارائه خدمات ویزه توسط آنها به مددجویان و نیازمندان اصفهانی خواهیم بود.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان تقویت و گسترش مراکز نیکوکاری اصناف را از دیگر برنامه های این نهاد اعلام کرد و گفت: فعالان اقتصادی و اعضای اصناف گوناگون، فعالیت های زیادی برای کمک به نیازمندان انجام می دهند که گسترش این مراکز می تواند در جهت دهی به کمک های ارائه شده و افزایش اثر آنها بر بهبود زندگی نیازمندان، موثر باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها