موج
کدخبر : ۳۵۳۵۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353555

با پیگیری دستگاه قضائی؛

با پیگیری دستگاه قضائی سرکرده گروه متخلف اینترنتی به اسم ATC شناسایی شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، با پیگیری دستگاه های قضائی سرکرده گروه متقلب Aitrades و همچنین Exchange.Aitrades با ارائه کوین تقلبی با نام ATC شناسایی و جلوی تخلف آنها گرفته شد.

به گفته یکی از منابع خبری آقای ش-ا ساکن آمریکا و فعال در رسانه های معاند سال ها با نرم افزارهای فیلتر شکن موجود در بازار به فعالیت و تخلف اینترنتی اقدام کرده بود.

در همین راستا به امت رسانه های قدرتمند و معتبر جمهوری اسلامی و با پوشش خبری مناسب در سطح کشور نقاب از چهره‌ متخلفان اینترنتی برداشته شد و این پروژه با شکست مواجه شد.

شگرد اصلی این باند متخلف و تبهکار که برون مرزی هم فعالیت داشته با سوء استفاده از نام برخی از ارگان اقدام به تخلف می کرده است.

مشخصا شخصی با نام س-ح-ع و با سو استفاده از نام این ارگان مهم و حیاتی کشور اقدام به سو استفاده مالی از مردم می کرده است.

از سران اصلی و فعال این تیم کلاهبردار آقای ع-ن و م-ن است که در کشور قطر به سر می برند و آقای م-م که ساکن ترکیه است .

هم اکنون پیگیری جهت دستگیری سران و سر شاخه های این تیم متخلف بزرگ در داخل و خارج از کشور با پیگیری دستگاه های قضایی ، اجرایی و قدرتمند کشور در حال اجرا است.

اکنون این گروه متخلف با ایجاد و راه اندازی یک سایت قمار و شرط بندی به آدرس www.betvest.net که ترکیبی از شرکت‌های نت ورک، هرمی و قمار جهت اخلال در نظام اقتصادی و خروج کلان ارز توسط شخصی که خود را گاد فادر و خودش را منتصب به یکی از ارگان های دولتی می نامند راه دیگری را برای مکیدن خون مردم برگزیده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها