موج
کدخبر : ۳۵۳۲۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353265

علیرضا قاری قرآن اعلام کرد؛

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از فعال بودن تمام پروژه های راه و شهرسازی در استان اصفهان با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا قاری‌قرآن با بیان اینکه کرونا نتوانست از سرعت اجرای پروژه های راه و شهرسازی استان اصفهان بکاهد، بیان داشت: تمامی پروژه‌های اولویت دار حوزه های مسکن، راه و شهرسازی این اداره کل با رعایت پروتکل‌ها و موازین بهداشتی فعال است.

وی گفت: از اواخر سال گذشته با شیوع ویروس کرونا بنظر می‌رسید که اجرای پروژه‌های عمرانی دچار لطمه شود اما این اداره کل با تصمیمات سریع و مدیریت بحران مطابق با برنامه عمل کرده و این ویروس نتوانست حتی لحظه‌ای اجرای پروژه‌ها را با کندی مواجه کند.

این مقام مسئول با بیان اینکه اجازه ندادیم کرونا جولان داده و مانع سرعت این قطار پرحرکت شود، افزود: شرایط بهداشتی محیطی و فردی در تمامی پروژه‌ها ایجاد شده لذا هیچ پروژه ای به دلیل وجود این ویروس متوقف نشده و  در اوج شیوع کرونا هیچ گونه خللی در فعالیت‌های عمرانی این اداره‌کل اتفاق نیفتاده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اذعان داشت: پروژه طرح اقدام ملی مسکن استان، پروژه‌های زیرساختی، راهسازی، ایمن‌سازی و بازآفرینی از جمله پروژه‌هایی هستند که در این روزها شاهد اجرای آن توسط این اداره کل هستیم و همچنان تداوم خواهد داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها