موج
کدخبر : ۳۵۳۰۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353038

سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، گفت: 30 واحد تولیدی صنعتی در استان فعال سازی شد که از این تعداد واح20 واحد در خارج از شهرک‌های صنعتی و 10واحد دیگر درون شهرک‌های صنعتی استان قرار داشته‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، ابراهیم سعدینی سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، افزود: از این تعداد واحد20 واحد در خارج از شهرک های صنعتی و 10واحد دیگر درون شهرک‌های صنعتی استان قرار داشته‌اند.

وی با اشاره به میزان اشتغال ایجاد شده در اجرای احیای طرح‌های صنعتی احیا و فعال شده خاطر‌نشان کرد: برای 313نفر ایجاد شغل شده است.

سعدینی افزود: علاوه بر بحث تسهیلات سایر موارد از قبیل تعیین تکلیف بدهی‌های بانکی، رفع مشکل مالیاتی واحدها، رفع مشکلات بیمه‌ای و تامین اجتماعی واحدها، تامین زیرساخت‌ها اعم از آب و برق و زمین و حل و فصل مسایل مدیریتی واحدهای صنعتی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به صورت مستمر پیگیری می‌شود.

سپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: این مشکلات در نشست‌های متعدد کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید رصد و با حضور نمایندگان واحدهای تولیدی و بانک‌های عامل راهکارهای موجود بررسی و منجر به اتخاذ تصمیماتی می‌شود که هدف آن ، احیای واحدهای تولیدی راکد است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها