موج
کدخبر : ۳۵۳۰۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353024

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، با اشاره به کاهش دمای هوا در استان، گفت: طی روزهای جمعه و شنبه با تاثیر یک موج بارشی در استان، بارندگی و افزایش سرعت وزش باد پیش بینی می شود که طی ساعاتی، در برخی نقاط استان از جمله مناطق شمالی با رگبار و رعد وبرق همراه خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: طی روز جاری، وضعیت جوی و دریایی نسبتا آرامی خواهیم داشت.به تدریج در غالب نقاط استان افزایش ابر پیش بینی می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه طی امروز در محدوده ی سواحل استان، شرایط تردد های دریایی مساعد خواهد بود، افزود: از صبح پنجشنبه در  غالب سواحل استان، وزش باد جنوب شرقی پیش بینی می شود، که سبب متلاطم شدن دریا  خواهد شد، لذا توصیه می شود  شناورهای سبک احتیاط های لازم در تردد های دریایی معمول کنند.

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، در بخش دیگری از سخنان خود اذعان داشت: از لحاظ دمایی، از فردا تا اوایل هفته ی آینده  در غالب نقاط استان کاهش نسبی دما در طول روز  پیش بینی می شود.

وی خاظرنشان کرد: طی روزهای جمعه و شنبه با تاثیر یک موج بارشی در استان، بارندگی و افزایش سرعت وزش باد پیش بینی می شود که طی ساعاتی، در برخی نقاط استان  از جمله مناطق شمالی با  رگبار و رعد وبرق  همراه خواهد بود.

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، در پایان اضافه کرد: صبح یکشنبه  نیز در مناطق شرقی و مرکزی استان و همچنین تنگه ی هرمز و نقاطی از دریای عمان، وزش باد نسبتا شدید شمال شرقی ومواج شدن دریا مورد انتظار است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها