موج
کدخبر : ۳۵۲۹۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352945

رییس بسیج ورزشکاران کشور:

رییس بسیج ورزشکاران کشوربیان داشت: حضور نخبه های ورزشی کنار بسیج تاثیر فراوانی دارد و با حضور در مراسم ورزشی می تواند انرژی بخشی به آنها دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، مهدی میر جلیلی در بازدید از فعالیت های بسیج ورزشکاران شهرستان خمینی شهراز اهمیت شبکه سازی که بسیار کار ارزشمندی است سخن گفت و ادامه داد: حضور نخبه های ورزشی کنار بسیج تاثیر فراوانی دارد و با حضور در مراسم ورزشی می تواند انرژی بخشی به آنها دهد چرا که راه های هجمه دشمن از طریق پول و وعده به این نخبگان زیاد است  و به دنبال این هستند که نخبگان کشور را از بدنه اسلام و ملت جدا کنند.

وی افزود: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب که بسیجی واقعی حضرت علی (ع) است که تمام وجودش وقف اسلام است و بهترین عبادت خدمت به خلق است و شما بسیجیان ورزشکار عبادت والایی را انتخاب کرده اید.

رییس بسیج کشور جهت هر چه بهتر شدن فعالیت های بسیج ورزشکاران پیشنهاد داد: با مباحثی که در شهرستان خمینی شهر وجود دارد می توان کارگروه های تخصصی تشکیل داد و جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی با ایجاد یک اتاق فکر،هیات اندیشه ورز برنامه هایی تدوین کنند که به یک برنامه منسجم و هدفمند و راهبردی دست یابند‌.

وی به نقش مربیان در امور فرهنگی و تربیتی اشاره کرد و ادامه داد: تعمیق معنویت و بصیرت افزایی توسط مربیان صورت می پذیرد که بسیار مهم است وپایه ریزی کار تربیتی  و فرهنگی در سنین پایه توسط مربیان انجام می شود که پرورش مربیان ازجهت تامین محتوا از اهمیت والایی  برخوردار است که بتوانند این ماموریت را به نحو احسنت انجام دهند.

این مقام مسئول به ورزش بانوان اشاره کرد و اظهار کرد: دشمن در این زمینه برنامه ریزی کرده ودر حال انجام فعالیت هایی برای ورزش بانوان است که نیاز به یک کار اساسی و تخصصی دارد.

ریاست بسیج ورزشکاران کشور تاکید کرد: کار برای خدا دلسردی ندارد و این مسئولیت پذیری شما قابل تقدیر است و پرونده تشکیل شده نزد خداوند ذخیره آخرت می شود.

مهدی میر جلیلی ضمن یاد کردن از فداکاری های شهداء و افتخار به شهید قورچانی که بنیانگذار ورزش پومسه درکشور است، اظهار امیدواری کرد: سیره عملی شهداء در ورزش اجرایی شود و ورزشکار شهید را همواره همراه خود بداند و در زندگی با او مانوس باشد تا جایی که با عهد و پیمان های خود با شهداء یادو نام آنها را زنده نگه دارند.

وی ضمن تقدیر از فعالیت های جانباز هشت سال دفاع مقدس حاج علی فخاری بیان کرد:نمونه اینگونه جانبازان الگوی راه ما مسئولان است.

میر جلیلی یادآور شد: مجاهدان و مردانی که مردانه ایستادند که ما به خاک نیفتیم و زبان از انجام اعمال این جانباز سرافراز قاصر است و کمترین کار که می توان در مقابل این همه خدمت انجام داد در برنامه ای کشوری و جامعه ورزشی از حاج علی فخاری تقدیر می شود.

ریاست بسیج ورزشکاران کشور در پایان گفت:جانبازان فرهنگ جهاد و شهادت را از سرور آزادگان آموخته اید و صبرو تقوی و دیدن زیبایی ها را از حضرت زینب (س) الگو گرفته اید و سربازی مطیع ولایت بوده اید.

سرهنگ وحید رجبی مسئوول بسیج ورزش کاران استان اصفهان در ادامه بیان کرد: شهرستان خمینی شهر در تمام زمینه ها و زمینه ورزش خوش درخشیده است و از لحاظ مالی شهرستان برخورداری است و پتانسیل های فراوانی در اکثر زمینه ها داراست.

گفتنی است؛ در این دیدار از فعالیت های جانباز هشت سال دفاع مقدس حاج علی فخاری تقدیر وتشکر به عمل آمد.

به گزارش موج؛ بسیج ورزشکاران شهرستان خمینی شهر از سال ۹۲تا کنون در تمام زمینه ها فعالیت داشته است و موفق به کسب برترین رتبه در بین شهرستان ها شد.

ورزش خمینی شهر

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها