موج
کدخبر : ۳۵۲۶۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352662

رییس حوزه قضایی بهاباد گفت: مقدار 200 لیتر مشروبات الکلی دست ساز به همراه آلات و ادوات تولید مشروبات الکلی متعلق به گروهی از افراد غیر بومی کشف و ضبط و این کارگاه پلمپ گردید.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علیرضا ایزدی رییس حوزه قضایی بهاباد در این رابطه اظهار داشت: بر این اساس یک واحد کارگاه مشروب سازی که توسط افراد غیر بومی در بهاباد اداره می شد شناسایی و یک نفر دستگیر و همچنین مقدار 200 لیتر مشروبات الکلی دست ساز به همراه آلات و ادوات تولید مشروبات کشف و ضبط و این کارگاه پلمپ گردید.

وی یکی از بزرگترین معضلات اجتماعی را تهیه و توزیع مشروبات الکلی دانست و اظهار داشت: یکی از موضوعات مورد توجه دستگاه قضا استمرار در برخورد با تولید و توزیع کنندگان مشروبات الکلی بوده و در این زمینه این مجموعه برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

ایزدی مبارزه با عوامل تولید و توزیع مشروبات الکلی، مواد مخدر و هر موردی که سلامتی و اعتقادات نسل جوان را هدف قرار داده اند، را مهم و ضروری دانست و بیان داشت: مردم بهاباد با همکاری خدمتگزاران خود در دستگاه قضا و نیروی انتظامی اجازه ارتکاب چنین جرائمی را نداده و برخورد جدی همراه با قاطعیت در انتظار مجرمان است.

وی با تاکید بر تعامل هر چه بیشتر دستگاه های ذی ربط در کاهش جرم در شهرستان بهاباد، خاطرنشان کرد: با همکاری، مشارکت و تعامل تمامی دستگاه های متولی با دستگاه قضا در زمینه کاهش جرم، این مجموعه تمام تلاش و جدیت خود را در زمینه برخوردهای قانونی با تمامی جرائم، مخصوصاً در زمینه قاچاق مواد مخدر و مشروبات الکلی انجام می دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها