موج
کدخبر : ۳۵۲۵۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352584

با بهره گیری از شیوه های نوین پلیسی؛

فرمانده انتظامی شهرستان میناب از شناسایی و انهدام باند سارقان منازل و اماکن خصوصی ودولتی و کشف 21 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: موضوع بصورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ عباس قاسمی فرمانده انتظامی شهرستان میناب، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل ، اماکن خصوصی و دولتی در سطح شهرستان میناب و متواری شدن سارق یا سارقان ، موضوع بصورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت. 

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با تشکیل یک تیم منسجم با بررسی شیوه و شگرد های مورد استفاده سارقان با بهره گیری از شیوه های نوین پلیسی و تلاش شبانه روزی و گشت زنی های پنهان در حوزه در محلات مختلف شهرستان یکی از سارقان را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند .

این مسئول انتظامی اظهار داشت: متهم دستگیر شده در تحقیقات به عمل آمده به انجام سرقت از منازل و اماکن عمومی با همدستی دو نفر دیگر معترف شد که با انجام یک سری اقدامات فنی و اطلاعاتی در یک عملیات برنامه ریزی شده دو سارق دیگر نیز دستگیر و در بازرسی مخفیگاه آنان یک کیف حاوی تعداد زیادی کلید و ابزاردست ساز جهت بازنمودن درب خودرو و دستکش و همچنین مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف و ضبط شد.

سرهنگ قاسمی خاطر نشان کرد: با توجه به اقرار متهمان در خصوص فروش اموال مسروقه به 7 نفر مال خر دیگر اعضاء این باند نیز طی یک عملیات پلیسی جلب به مقر پلیس آگاهی دلالت و در بازرسی از منازل مالخران مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف که این اموال توسط مالباختگان شناسایی و متهمان در مواجهه با دلایل و شواهد موجود لب بهاعتراف گشوده و به 21 فقره انواع سرقت اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان میناب تصریح کرد: در این عملیات ضمن کشف 21 فقره سرقت تعداد 10 متهم شامل سارق و مال خر اموال مسروقه دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی ودر اجرای دستور مقام قضایی روانه زندان شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها