موج
کدخبر : ۳۵۲۵۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352533

به همت کارکنان تلاشگر مجموعه معاونت عملیات خطوط لوله؛

سرپرست منطقه شش عملیات با اشاره به 14 مرحله عملیات و توقف گاز، گفت: تمامی برنامه های پیش بینی شده در 6 ماهه نخست سال 1399با وجود شرایط خاص کرونایی به همت کارکنان تلاشگر مجموعه معاونت عملیات خطوط لوله انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علیرضا عربلو, سرپرست منطقه شش عملیات انتقال گاز، گفت: با تلاش و همت کارکنان عملیات خطوط لوله منطقه، 14 مرحله توقف گاز از جمله تعمیرات خط لوله 20 اینچ سوزا در جزیره قشم و اینترکانکشن های خط لوله 12 اینچ انار به 30 اینچ  و  30 اینچ فولاد بوتیا به خط لوله 20 اینچ دوم کرمان انجام شده است. 

عربلو ضمن اعلام حوزه فعالیت معاونت عملیات خطوط لوله در 6 مرکز بهره برداری، شیرهای خودکار، تعمیرات برق و کنترل خوردگی، عملیات ساختمانی و حمل و نقل و تاکید بر گستردگی و پراکندگی خطوط لوله منطقه در چهار استان کشور به 411 متر تعمیرات و تعویض خطوط لوله در اندازه های مختلف عملیات جایگزینی خط لوله 30 اینچ به جای خط لوله 56 اینچ در 6 ماهه نخست سال اشاره کرد.

وی افزود: 24 هزار و 715 متر تعویض پوشش خطوط لوله گاز و 935 کیلومتر پیگرانی تمیز کننده و 97 کیلومتر پیگرانی هوشمند، 2 عملیات HOT TAB و 4 عملیات تزریق گاز، تعویض 7 عدد شیر در مسیر خطوط لوله از جمله شیرهای 4، 10، 12، 16 و 30 اینچ، یک مورد نصب Ig ورودی CGS شهرک سرچشمه و همچنین 600 مورد تعمیر و کالیبراسیون گیج های فشار و 23 مورد تعمیر و کالیبراسیون شیرهای اطمینان و 98 مورد روانکاری شیرهای LBV و GOV و همچنین 3 عملیات تبدیل شیر گیربکسی به LBV از دیگر اقدامات و برنامه های تعمیراتی بوده که با تلاش کارکنان مجموعه معاونت عملیات خطوط لوله صورت پذیرفته است.

عربلو به ثبت تمامی تقاطع ها در نیمه نخست سال جاری در سیستم GIS پرداخت و بیان داشت: دستورالعمل و نظارت بر تقاطع های خطوط لوله گاز نیز تهیه و تنظیم شده است. وی از نظارت بر پروژه های احداث ابنیه فنی و احداث دیوار بتنی و حصار فلزی و همچنین نظارت بر پروژه تعویض پوشش خط 12 اینچ قشم / نیروگاه توسط واحد عملیات ساختمانی اشاره کرد و از آماده بکار بودن و حضور به موقع تمامی ماشین آلات سبک و سنگین در عملیات ها و تعمیرات مختلف در سطح منطقه خبر داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها