موج
کدخبر : ۳۵۲۴۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352433

عضو خانه صنعت و معدن استان اصفهان:

عضو خانه صنعت و معدن استان اصفهان گفت: در حوزه نماچینی آجر تعهد آموزش ۲۰ هزار نفر ساعت برای این آموزشگاه تعریف شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، رضا چینی در آئین اختتامیه دومین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر به همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای با گروه کارخانجات آجر نماچین برای راه‌اندازی آموزش گاه گروه الف گفت: در این زمینه همکاری خوبی صورت گرفت و تعهد آموزش ۲۰ هزار نفر ساعت برای این آموزشگاه تعریف شد.

وی ضمن ابراز خرسندی از بهره‌برداری از سالن امیرکبیر نمایشگاه بین‌المللی اصفهان اظهار داشت: امیدوارم هر چه زودتر فاز دو و سه این پروژه به بهره‌برداری برسد.

عضو خانه صنعت و معدن استان اصفهان با بیان اینکه سال گذشته اولین افتتاح تولید چسب آجر را داشتیم، ابراز داشت: این فناوری امروز در مسابقات نماچینی آجر مورد استفاده قرار گرفت و استاد کاران با ویژگی‌های این فناوری در خصوص کاهش وزن ساختمان و حفظ محیط زیست آشنا شدند.

وی به همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای با گروه کارخانجات آجر نماچین برای راه‌اندازی آموزشگاه گروه الف اظهار داشت: در این زمینه همکاری خوبی صورت گرفت و تعهد آموزش ۲۰ هزار نفر ساعت برای این آموزشگاه تعریف شد.

چینی به اعلام آمادگی نماکاران ۱۵ استان برای حضور در دومین دوره مسابقات نماچینی آجر گفت: شرایط بیماری کرونا به ما اجازه پذیرش اساتید از ۱۰ استان را داد.

این مقام مسئول با بیان اینکه از بهترین داوران کشوری برای این دوره از مسابقات استفاده شده است، ادامه داد: برای برگزیدگان علاوه بر جوایز نقدی بیمه تامین اجتماعی را در نظر گرفته‌ایم.

مدیرعامل گروه کارخانجات آجر نماچین با اشاره به برگزاری سه روز مسابقه بین شرکت کنندگان ابراز داشت: نتیجه مسابقات بین ۴۱ شرکت کننده امروز اعلام خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها