موج
کدخبر : ۳۵۲۳۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352391

مدیر مالی و حسابداری شرکت فولاد سفیددشت اعلام کرد:

با تلاش جمعی مدیران و کارکنان شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری در شش ماهۀ نخست سال جهش تولید، سود خالص این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل 61 درصد رشد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مدیر مالی و حسابداری شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری به مناسبت ۱۸ آبان سالروز افتتاح شرکت فولاد سفید دشت در سال ۱۳۹۵ ضمن تبریک این روز ،عملکرد شرکت را در حوزۀ تولید، خرید مواد اولیه و فروش محصول مثبت ارزیابی کرد.

مصطفی فلاحی گفت: این شرکت علیرغم شیوع ویروس کرونا، با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و حضور حداقلی کارکنان، ضمن تأمین به موقع مواد اولیه و فراهم ساختن زیرساخت های موردنیاز واحد احیا مستقیم توانست در شش ماهۀ نخست سال جاری با تولید 400 هزار تن محصول آهن اسفنجی و رشد 13 درصدی نسبت به مدت مشابه سال 1398 (353 هزار تن) و فروش 396 هزار تن به ارزش بیش از 11 هزار میلیارد ریال، درآمد فروش خود را نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 73 درصد افزایش دهد.

وی در این گزارش از پیشرفت 85 درصدی پروژۀ فولادسازی و پیشرفت 55 درصدی پروژۀ احداث تصفیه خانۀ این شرکت علیرغم تحریم های ظالمانه و محدودیت های خاص شیوع ویروس کرونا خبر داد.

مدیر مالی و حسابداری شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری در پایان ضمن قدردانی از حمایت های مادی و معنوی شرکت فولاد مبارکه و سازمان ایمیدرو به عنوان سهامداران این شرکت، از تلاش خالصانۀ کارکنان در تمامی بخش ها قدردانی و اظهار امیدواری کرد در سالی که جهش تولید نامگذاری شده، تمامی برنامه ها و اهداف شرکت در راستای اصل تولید ایمن و پایدار محقق گردد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها