موج
کدخبر : ۳۵۲۲۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352254

استاندار اصفهان:

استاندار اصفهان گفت:افتتاح نمایشگاه بین المللی استان اصفهان اقدامی در جهت استفاده از ظرفیت های عظیم اقتصادی و برگرداندن اصفهان به جایگاه اصلی خود یعنی نگین انگشتری ایران است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، عباس رضایی در آیین افتتاحیه نمایشگاه بین المللی استان اصفهان بیان کرد: باید اصفهان را به جایگاه اصلی خود یعنی نگین انگشتری ایران برگردانیم و از ظرفیت‌های عظیم اقتصادی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه بهره‌برداری مناسب از پروژه نمایشگاه اصفهان بسیار مهم است و باید در راستای رشد اقتصادی باشد، تصریح کرد: باید شادی و نشاط به بهره‌برداری از نمایشگاه بین المللی استان اصفهان را به کادر بهداشت و درمان تقدیم کنیم.

این مقام مسئول با تاکید بر توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی اذعان داشت: مردم انتظار دارند در جهت رشد و بهینه سازی اقتصادی و در مسیر رفع مشکلات معیشت جامعه گام برداریم.

استاندار اصفهان افتتاح این نمایشگاه را نشان از همدلی و همزبانی و هماهنگی دستگاه های استان دانست و افزود: استمرار این حرکت و بهره برداری صحیح از این مجموعه مهمتر از اجرای پروژه است.

وی با اشاره به گردشگری بودن شهر اصفهان اظهار داشت: مردم دنیا و کشور به دلیل مسائل کرونا دچار مشکل شدند اما به دلیل گردشگری بودن اصفهان بیشتر متضرر شده است و از هم استانی ها درخواست می کنم به خاطر حفظ جان خود ،خانواده و دوستانشان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند چرا که امروز مهمترین و معروف ترین معروف ها و نهی از منکر ترین منکر ها رعایت پروتکل های بهداشتی است.

این مقام مسئول در ادامه به دیدار خود با سفیر ایران در گرجستان اشاره کرد و اذعان داشت: باید از ظرفیت های نمایشگاهی گرجستان استفاده و ارتباط اصفهان با گرجستان را قوی‌تر کنیم.

به گفته رضایی اصفهان با وجود ۱۰ هزار واحد صنعتی ظرفیت اقتصادی زیادی دارد و بخشی از صنایع این استان جزو دومین صنایع دنیا محسوب می‌شود البته استفاده از آن لازمه نجات ساختارهای بزرگی مثل پروژه نمایشگاه بین المللی اصفهان است.

عباس رضایی در پایان بهره برداری از پروژه نمایشگاه اصفهان را نشانه همدلی و همزبانی مدیران شهری و استانی دانست و اظهار کرد شهرداری و شورای شهر اصفهان اقدامات به یادماندنی انجام دادند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها