موج
کدخبر : ۳۵۲۲۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352222

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی میناب مطرح کرد؛

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب با بیان اینکه پیشینه فعالیت انجمن اسلامی به قبل از انقلاب اسلامی باز می گردد، عنوان کرد: انجمن اسلامی باید پیشرو در حل مسائل و یاری گر ما باشد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، باقر بارانی نیا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب در نشست با اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب با بیان اینکه پیشینه فعالیت انجمن اسلامی به قبل از انقلاب اسلامی باز می گردد، عنوان کرد: انجمن اسلامی باید پیشرو در حل مسائل و یاری گر ما باشد.

وی با بیان اینکه افرادی که در انجمن اسلامی فعالیت می کنند افراد ارزشی و عقیدتی دانشگاه محسوب می شوند اظهار داشت: فعالیت های انجمن ها بیشتر در زمینه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی بوده است که به نوعی بازوان انقلاب اسلامی ایران محسوب می شوند.

وی با اشاره به اینکه ما با پیشینه ذهنی از انجمن اسلامی که واقعا یاری گر انقلاب بودند داریم، انتظار ما این است شما هم اکنون یاری گر دانشگاه باشید گفت: دانشجویانی که در انجمن و دیگر تشکل های دانشگاهی فعالیت می کنند برآیند خوبی از دانشگاه هستند و این موضوع باعث می شود که این دانشجویان مشاوران اصلی برای دانشگاه در پیشبرد اهداف دانشگاه باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب با بیان اینکه شما دانشجویان باید در ارائه خدمات فرهنگی، سیاسی و حل مسائل دانشگاه پیشرو باشید عنوان کرد: ممکن است دانشگاه در مسیری با چالش های مواجه شود که شما باید یاری گر ما باشید و مسائل را رصد کنید.

بارانی نیا بیان کرد: ما بر خود وظیفه میدانیم که تا جایی که امکان دارد و شرایط محیا باشد حداکثر امکانات در اختیار انجمن اسلامی قرار گیرد تا بتوانیم در کنار شما دانشجویان اهداف دانشگاه که بیشتر در حوزه فرهنگی است در لوای علمی پیاده کنیم.

وی در خصوص راه اندازی سرویس ایاب و ذهاب ویژه دانشجویان که از مطالبه چندین ساله دانشجویان این واحد دانشگاهی بوده است عنوان کرد: سال های گذشته ایستگاهی برای سرویس ایاب و ذهاب در همین واحد دانشگاهی با همکاری شهرداری میناب راه اندازی شد که متاسفانه استقبال نشد و پس از مدتی جمع اوری شد.

وی عنوان کرد: طی صحبت های انجام شده قرار است مجدد سرویس های خود دانشگاه برای ایاب و ذهاب دانشجویان راه اندازی شود تا در ساعت های مشخص برای دانشجویان استفاده شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها