موج
کدخبر : ۳۵۲۱۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352135

فرماندار اصفهان:

فرماندار اصفهان به همت والای خیران خیریه امام حسین علیه السلام در زمینه حل مشکل نیازمندان شهر اصفهان اشاره کرد و گفت: این همت ستودنی است و باید همواره مورد تقدیر قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حسین سیستانی در آئین کلنگ زنی پروژه پارک شهدای گمنام شهرداری قهجاورستان و کلنگ زنی واحد‌های مسکونی پروژه مهربانی ۲ موسسه خیریه امام حسین علیه السلام که همزمان با ایام ولادت پیامبر اکرم (ص)و امام صادق (ع) برگزار شد، ضمن تبریک این ایام و با اشاره به شرایط نامناسب اقتصادی اظهار داشت: خوشحالیم که امروز به همت خیران پروژه ای را در این ایام کلنگ می‌زنیم که می تواند کمک قابل توجهی به قشر نیازمند داشته باشد.

وی به همت والای خیران خیریه امام حسین علیه السلام در زمینه حل مشکل نیازمندان شهر اصفهان اشاره کرد و افزود: این همت ستودنی است و باید همواره مورد تقدیر قرار گیرد.

فرماندار اصفهان ضمن قدردانی از هیئت مدیره موسسه خیریه امام حسین علیه السلام ابراز داشت: قدردانی از اقدام این خیران که باری از دوش دولت بر میدارند از توان هر کسی خارج است.

این مقام مسئول با اشاره به پروژه‌های شهرداری قهجاورستان گفت: افتتاح این پروژه‌ها را به شهروندان این شهر تبریک می گویم و امیدوارم با توسعه این شهر بتوان بخشی از بار و فشارهای اصفهان را با استفاده از ظرفیت این شهر ساماندهی کرد.

سیستانی در خصوص راه‌اندازی فاضلاب قهجاورستان تصریح کرد: تحقق این امر به راحتی امکان پذیر است و در آینده اجرایی خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها