موج
کدخبر : ۳۵۲۰۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352092

هاشم امینی خبر داد:

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان از برگزاری رزمایش حفاظت از تاسیسات با حضور 800 نفراز کارکنان آبفا استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، هاشم امینی بیان کرد: به منظور آمادگی مقابله با هرگونه تهدیدی که خدمات رسانی پایدار به مردم را مختل می کند شرکت آبفا استان اصفهان رزمایش حفاظت از تاسیسات را با حضور 800 نفراز کارکنان برگزار کرد.

وی حفاظت اصولی  از تاسیسات در سطح استان را ضروری قلمداد کردو تصریح کرد: برخی از تاسیسات آبفا مانند تصفیه خانه آب باباشیخعلی تامین کننده  آب شرب بیش از 4 میلیون نفر است که سلامت این تعداد از جمعیت به عملکرد فرایند تصفیه آب و حفاظت شبانه روزی از این تصفیه خانه  بستگی دارد. از این رو باید از تصفیه خانه آب مانند مراکز حساس مورد حفاظت ویژه قرار گیرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه خدمات این شرکت باید در طول شبانه روز بی وقفه در اختیار مردم قرار گیرد اظهارداشت:در بزنگاه های مختلف وقوع حوادث می تواند آسیب هایی به زیرساختهای شرکت آبفا استان اصفهان تحمیل نماید این در حالیست که خدمات این شرکت به لحاظ حیاتی بودن باید پایدار  در دسترس عموم قرار گیرد.

وی به نقش تصفیه خانه های فاضلاب در سلامت بهداشت محیط پرداخت و اظهارداشت: هم اکنون 26 باب تصفیه خانه فاضلاب در سطح استان در مدار بهره برداری قرار دارند که  با جمع آوری ،انتقال و تصفیه فاضلاب نقش بسزایی در بهداشت محیط ، کاهش آلاینده های  زیست محیطی و ارتقاء سطح بهداشت عمومی دارد بر این اساس حفاظت و نگهداری از این تاسیسات امری غیر قابل انکار است.

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان حفاظت از منابع و مخازن آب در سطح استان را یکی از اولویت ها برشمرد و اعلام کرد: معاونین و مدیران شرکت بر مبنای مسئولیتی که برعهده دارند باید سناریویی تدوین نمایند که بر مبنای آن راهکارهای مقابله با هر گونه آسیبی که تاسیسات آبفا را تهدید می کند بتواند در کمترین زمان ممکن آن را خنثی نمود و با آن مقابله کرد.

هاشم امینی برگزاری این رزمایش را در سطح استان بسیار مفید برشمرد و اعلام کرد: طبق بررسی های صورت گرفته با برگزاری این رزمایش به نقاط قوت و ضعف در ارائه خدمات پایدار به مردم در هنگام وقوع حوادث واقف شدیم و قطعا با رفع نقاط ضعف در کوهتاترین زمان همچنان درصدد ارائه خدمات پایدار و بهینه به مردم تحت هر شرایطی هستیم و خود را مسئول در ارائه خدمات شبانه روزی به مردم می دانیم.چرا که رضایت مردم هدف غایی فعالان صنعت آبفا می باشد.

به گزارش موج؛ این رزمایش در محل استقرار تمام تاسیسات آب و فاضلاب در سطح استان برگزار شد و همه مناطق آبفا به صورت همزمان به برگزاری رزمایش حفاظت از تاسیسات و مقابله با تهدیدات احتمالی پرداختند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها