موج
کدخبر : ۳۵۱۷۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351793

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم از دفن رایگان بیماران کرونایی در قطعه ۴۲ بهشت معصومه(س) خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید سیف‌الدین موسوی نیارکی با ابراز نگرانی از شیوع دوباره ویروس کرونا در کشور و افزایش آمار مبتلایان به ویروس کووید ۱۹ اظهار داشت: اجرای پروتکل‌های بهداشتی در آرامستان بهشت معصومه (س) به‌صورت کامل و با حضور نمایندگان مرکز بهداشت انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم از ممنوعیت دفن متوفیان کرونایی، شبه کرونایی و بیماران حاد تنفسی در شهر خبر داد و گفت: صدور مجوز دفن اموات با سه گواهی بالا در بخشداری‌ها و دهداری‌ها هم در صورت اعلام دهدار با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی صادر می‌شود.

موسوی نیارکی یکی دیگر از ممنوعیت‌های اعمال‌شده در آرامستان را برگزاری مراسم تشیع اعلام کرد و گفت: برگزاری مراسم تشیع برای اموات کرونایی ممنوع بوده و مراسم تشیع سایر فوتی‌ها نیز باید با حداقل افراد برگزار شود.

وی ادامه داد: باوجود سالن مراسمات در آرامستان بهشت معصومه(س)، اجازه برگزاری هیچ مراسمی صادر نشده و استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی لازم و ضروری است.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم در پایان دفن در قطعه ۴۲ را رایگان اعلام و خاطرنشان کرد: اجازه دفن در سایر قطعات در بهشت معصومه (س) نیز برای افراد کرونایی با ۲۰ درصد تخفیف صادرشده و تغسیل نیز رایگان انجام می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها