موج
کدخبر : ۳۵۱۶۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351688

دادستان عمومی و انقلاب خاتم گفت: طرد اتباع بیگانه غیر مجاز نه تنها از حیث اشتغال، زمینه ساز بهبود وضعیت در شهرستان خواهد بود، بلکه در ارتقاء سلامت، بهداشت و آرامش روانی جامعه نیز تأثیر خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سیدجمال الدین طباطبایی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خاتم از طرد بیش از 100 نفر از اتباع بیگانه غیر مجاز از کشور در یک روزخبر داد و گفت: این موضوع با اقدامات سربازان گمنام امام زمان در اداره اطلاعات و نیروی انتظامی خاتم و با نظارت مستقیم دادستانی صورت گرفت.

وی در این رابطه بیان داشت: گشت‌‌های متعدد هفتگی و روزانه با هدف جلوگیری از بکارگیری اتباع در مشاغل ممنوعه در حال اجرا است و در صورت مشاهده اتباع بیگانه غیر مجاز، دستگیر و مقدمات طرد از کشور انجام می گردد.

وی از موارد قابل پیگیری و حساس در شرایط پرخطر شهرستان خاتم را جمع آوری اتباع بیگانه این شهر دانست و عنوان کرد: به منظور افزایش امنیت عمومی، بهداشتی و همچنین ایجاد اشتغال نیروهای ایرانی تعداد کثیری از اتباع بیگانه از سطح شهرستان جمع آوری شدند.

این مقام قضایی خاطرنشان کرد: طرد اتباع بیگانه غیر مجاز نه تنها از حیث اشتغال، زمینه ساز بهبود وضعیت در شهرستان خواهد بود، بلکه در ارتقاء سلامت، بهداشت و آرامش روانی جامعه نیز تأثیر خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها