موج
کدخبر : ۳۵۱۵۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351535

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به مناسبت آغاز هفته وحدت و میلاد حضرت محمد (ص) پیامی را صادر کرد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج اصفهان، حجت‌الاسلام محمدحسین بلک به مناست آغاز هفته وحدت پیامی را صادر کرد که متن آن را در ادامه می‌خوانید...

" بسم‌الله الرحمن الرحیم

هیچ بهار چون ربیع تو گل نرویاند و هیچ عطری چون شمیم محمدی‌ات جانفزا نگشت، خورشید سوسوکنان به گرد نور تو چو شمع شد ماه نیز خجل از روشنایی تو گشت.

عیسی، موسی، ابراهیم و نوح نوید آمدنت را داده بودند تا نجات بخش هستی و نجابت بخش گیتی شوی، راستی و درستی مُهر جبین تو بود و امانت خصیصه ذات پاک تو، مهربانی صلای جهان شمولت شد و آغوش گرم الهی ات هدایتگر دل‌های شیفته و جانهای عاشقت بود.

نه فیل ابرهه و نه تیغ تیز از زخم زبان‌ها نتوانست حتی غباری بر ردای سبز خداخواهی‌ات شود؛ پردههای ظلمت جهل را دریدی و شعاع توحید را بر دل‌ها تاباندی، آمدی تا سرآمد کرامت از دست رفته انسان باشی.

نرم خویی‌ات سخت دلان را به زانو کشید و نغمه پاکت گوشهای بسته و قلب‌های خفته را جان داد؛ چشمان را از همیشه تیزبین‌تر و قدمها را از هر زمان استوارتر نمود.

گمشده فطرت پاک انسان‌ها بودی، تو که آمدی بهشت عینیت یافت، عزت زنده گشت و ستایش از آنِ لایزال خدای یکتا و بی همتا، بت رنگ باخت و ظلم متزلزل  نوای شکسته درنای زنده به گور شدگان بی گناه جان گرفت.

تو که آمدی سرهای فرومانده به زمین آسمانی شد، ترنم آیات قرآنت، نُت جدید زندگی واقعی انسان و ترجمان عهد فراموش شده در تاریکی جهل و نادانی بود.

هان ای رسول رحمت و ای نبی هدایت و ای پیامبر وحدت و ای منادی توحید و ولایت، ای محمد (ص)  کنون فرزندان دین پاکت نادیده رویت، پیمان ناگسستنی با آئین قرآنی‌ات بستهاند و تا شنیده شدن  "رَأَیْتَ النَّاسَ یَدْخُلُونَ فِی دِینِ اللَّهِ أَفْوَاجًا" به تمام قامت و تا قیامت ایستاده‌اند، اکنون نیز ابرهه و بتان به ظاهر متجدد و متمدن با وقاحت به چهره پاکت تاخته‌اند اما غافل آنکه نور تو با نار شیطانی آنان خاموش که نمیشود، پر فروغ نیز می‌گردد.

سلاح ابلیسیان امروز نیز همان هیمنه جهل و نابخردی است که بنام آزادی اما در واقعیت بردگی هوا و هوس و نورستیزی پایانی جز فرجام سران عنود بدر، احد، خیبر و حنین در انتظارشان نیست.

بی شرم تر ازا ین قوم که هیزم آتش اند کینه‌های مجسمی است که امروز در کنار خانه خدا و حرم پاک نبوی درون یهود گرای خود را آشکار نموده که نه ساکت در مقابل بی شرمی ها و اهانت‌های به ساحت پاکت، که دست در دست شیطان و بزرگترین دشمنانت پیمان بر ذلت امت تو می بندند، اما دیری نخواهد پایید تا ندای برخواسته از بوستان وحدت از نای رنجیده اما خسته ناشده امت اسلامی ایران عزیز طومار اربابان و جیره خواران ذلیل آنان را تا همیشه تاریخ خواهد پیچاند و تکراری بر فتح الفتوح تو خواهد گشت.

این بار آیات سوره فتح را با هزاران بلکه میلیون ها قلب عاشق و دل مهربان خواهیم خواند " إِنَّا فَتَحْنَا لَکَ فَتْحًا مُبِینًا" را عقب سر رهبر عزیزمان و امام  و مقتدایمان  و نائب فرزند موعودت با لبخند ظفر و پیروزی زمزمه خواهیم کرد و اهتزاز پرچم اسلام و ایمان و قرآن را بر سراسر گیتی به جشن خواهیم نشست.

بهار تولد و آمدنت صد هزارات بار مبارک باد"

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها