موج
کدخبر : ۳۵۱۳۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351353

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان از ساخت و تکمیل 250 کیلومتر راه روستایی طی 6 ماه سال جاری در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مهدی خضری با اشاره به ادغام بخش ساخت راه های روستایی به اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: در نیمه اول سال جاری عملیات آسفالت حفاظتی( سیلکت) 200 کیلومتر از راه های روستایی و ساخت 50 کیلومتر راه روستایی جدید در استان اصفهان انجام شده است.

وی  ادامه داد: عملیات نگهداری حدود 6 هزار کیلومتر راه روستایی عملیاتی مهم و هزینه بر است.

مهدی خضری گفت: در سال جاری عملیات ساخت و تکمیل 250 کیلومتر راه روستایی در شهرستانهای بوئین و میاندشت، فریدن، فریدونشهر، سمیرم، خوروبیابانک، اصفهان، دهاقان، شهرضا، آران و بیدگل، نطنز، نجف آباد،گلپایگان، اردستان، فلاورجان و نائین انجام شده است.

این مقام مسئول با اشاره به سال جهش تولید گفت: به عنوان دستگاه خدمت رسان وظیفه تامین، نگهداری و بهسازی زیرساخت ها برای توسعه اقتصادی روستاها را بر عهده داریم.

وی با بیان اینکه راه ها اصلی ترین زیرساخت برای توسعه و آبادانی روستاها به شمار می آیند، خاطرنشان کرد: تقویت اقتصاد روستاها  به تلاش سازمان یافته برای حفظ اشتغال پایدار وابسته  است.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان تاکید کرد:  بهبود اقتصاد روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستاییان در گرو  تلاش متمرکز تمام دستگاه های ذی ربط با یکدیگر و شناسایی و معرفی فرصت های اقتصادی در روستاها به سرمایه گذاران است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها