موج
کدخبر : ۳۵۱۲۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351267

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از تجلیل 3 دانش‌آموز اصفهانی در پنجاه و هشتمین جایزه بنیاد البرز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت‌الاسلام محمد حسین بلک در همایش پنجاه و هشتمین جایزه بنیاد البرز که به صورت ویدئو کنفرانس و همزمان با سراسر کشور در اصفهان برگزار شد،گفت: طی یک ماه گذشته پنج نفر از دانشجویان تجلیل شد و امروز نیز تجلیل از سه دانش‌آموز فرهیخته استان در دستور کار است.

وی با بیان اینکه یکی از راهبردهای جدید سازمان اوقاف و امور خیریه توجه به مباحث علمی و موسسات دانش بنیان است، اظهار کرد: اساس همه گشایش‌های آینده کشور از این پایه‌های دانش پذیری و فرهیختگی گرفته می‌شود و بنابراین باید به این امر مهم توجه ویژهای صورت گیرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه به هر یک از دانش آموزان برتر مورد تجلیل بنیاد البرز علاوه بر لوح افتخار و تندیس جوایز نقدی به مبلغ 50 میلیون ریال اهدا می‌شود، اضافه کرد: امیدواریم این دانش آموزان را در سطح دانشجویی نیز مورد تجلیل قرار دهیم.

حجت الاسلام بلک گفت: دانش آموزان تازه اول راه هستند و باید بدانیم همه ما در مسیر علم ودانش همواره اول راه هستیم و مسیر ناپیموده زیادی روبروی ما است و ژرفای علم و دانش به اندازه‌ای است که هیچ غواصی نتوانسته به عمق آن دست یابد.

اقدامات بنیاد البرز بازی برد برد برای نخبگان و توسعه کشور است

در این ارتباط افرا حاجی مرادی، برگزیده همایش ملی دانش آموزی پنجاه و هشتمین سال جایزه بنیاد البرز با بیان اینکه از ابتدای کودکی تاکنون موفقیت‌های خوبی را در زمینه علمی، فرهنگی، مذهبی، ورزشی و ... داشته‌ام، اظهار کرد: کسب مدال طلای قهرمانی مسابقات المپیاد شیمی در روسیه از جمله دستاوردهایم در سطح علمی بوده است.

وی همچنین به کسب رتبه اول مسابقات قرآن در سطح مدارس استان اصفهان طی سال‌های متوالی اشاره کر و گفت: در مسابقات دانش مغز نیز رتبه سوم را در سطح کشور کسب کرده‌ام.

برگزیده همایش ملی دانش آموزی پنجاه و هشتمین سال جایزه بنیاد البرز اضافه کرد: برای مشارکت در همایش ملی دانش آموزی بنیاد البرز فراخوان اعلام کردند، من نیز آثار و رتبه‌های خود را برای این مسابقات ارسال و پذیرفته شدم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در پایه دهم در مدرسه فرزانگان امین مشغول به تحصیل هستم، ابراز داشت: اینکه استعدادهای دانش آموزان توسط بنیاد البرز دیده می‌شود بسیار قابل توجه است، ضروری است که دیگر نهادها نیز به این مساله توجه داشته باشند تا انگیزه ادامه راه برای نخبگان در کشور به وجود آید.

حاجی مرادی تصریح کرد: اقدامات بنیاد البرز بازی برد بردی برای نخبگان و سازندگی و توسعه کشور خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها