موج
کدخبر : ۳۵۱۲۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351258

رییس دانشگاه معارف قرآن و عترت (ع) از اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محسن حاج کاظمیان با اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان مقطع ارشد از طریق آزمون سراسری از طرف سازمان سنجش گفت: دانشجویان این دانشگاه با مدرک رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فارغ التحصیل می شوند.

وی افزود:رشته های علوم قران و حدیث، روانشناسی اسلامی، فقه و مبانی حقوق اسلامی، نهج البلاغه، تفسیر و علوم قرآنی را از جمله رشته های کارشناسی ارشد معارف قرآن و عترت (ع) است.

رییس دانشگاه معارف قرآن وعترت(ع) در رابطه با زمان اعلام نتایج امسال مقطع کارشناسی ارشد خاطر نشان کرد: متاسفانه امسال به دلیل بیماری کرونا کنکور سراسری چند ماهی به تعویق افتاد و همین باعث شد اعلام نتایج نیز دیرتر انجام بشود.

همچنین وی افزود:  با برنامه ریزی های دقیقی که انجام خواهد شد، کلاس ها به صورت منظم و کامل دنبال خواهد شد که لطمه ای به تحصیل دانشجویان وارد نکند

رییس دانشگاه معارف قرآن و عترت(ع) در رابطه با نوع برگزاری کلاس ها بیان کرد: ما در نوع برگزاری کلاس ها تابع دستورات ستاد ملی کرونا هستیم.

وی ادامه داد: اگر مانند ترم گذشته شرایط کلاس ها به صورت مجازی باشد، دانشگاه معارف قرآن و عترت از زیر ساخت های خوبی در این زمینه برخوردار است که مشکلی برای اساتید یا دانشجویان ایجاد نشود.

حاج کاظمیان با اشاره به سابقه بیش از 30 ساله این دانشگاه در زمینه تحصیلات عالی گفت: این دانشگاه که در حال حاضر نزدیک به هزار دانشجو دارد یکی از مهمترین دانشگاه های حوزه دینی و معارف اسلامی در استان اصفهان است.

وی همچنین در ادامه به مزیت های تحصیل در این دانشگاه اشاره کرد: امکان ادامه تحصیل در رشته های دلخواه و بدون در نظر گرفتن رشته مقطع قبلی، برگزاری کلاس های آموزشی در ساعات بعد از ظهر(غیر اداری) ویژه آقایان، فراهم ساختن امکان جذب و استخدام نفرات برتر در سازمانها و نهاد های مرتبط، پرداخت وام تحصیلی قرض الحسنه به دانشجو و برگزاری دوره های آموزشی کاربردی با محوریت آماده سازی برای اشتغال از جمله مزایای تحصیل در این رشته دانست.

رییس دانشگاه معارف قرآن و عترت(ع) به شرایط ثبت نام در این دانشگاه اشاره کرد و گفت: داوطلبینی که حائز شرایط حضور در دانشگاه شده اند باید در اولین فرصت به صورت حضوری برای تکمیل روند ثبت نام به دانشگاه بیایند. سایر اطلاعات متعاقبا از سایت دانشگاه به نشانی www.acqt.ac.ir اعلام خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها