موج
کدخبر : ۳۵۱۱۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351112

نماینده مردم بندرعباس خطاب به رئیس سازمان برنامه و وزیر بهداشت گفت: حق مرزی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان پرداخت شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس، خمیر، قشم و حاجی آباد  در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه 6 آبان) مجلس شورای اسلامی  در تذکری ضمن محکومیت توهین رئیس جمهور بی خرد فرانسه نسبت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) گفت: به همه مسئولان و دست اندرکاران اجرایی کشور تذکر می دهیم که به داد کارگران، کارمندان برسید.

نماینده مردم بندرعباس، خمیر، قشم و حاجی آباد  در مجلس گفت: انصافاً این قشر از مردم در بدترین شرایط معیشتی به سر می برند و زیبنده نیست که حقوق، اضافه کار، حق ماموریتشان و سنوات خدمتشان را در چندین ماه یا بعضاً سال بخواهند دریافت کنند. دولت به فکر این قشر باشد و به نوعی مشکلات این افراد را حل کند.

این نماینده مردم در مجلس خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر بهداشت و درمان تاکید کرد: از شما می خواهم حق مرزی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان که در واقع این استان صددرصد استان مرزی است، را پیگیری کنید.

مرادی ضمن خطاب قراردادن رئیس جمهور تذکر داد: حداقل اگر در این 7 سال کار خاصی را انجام نداده اید، پروژه های نیمه تمام استان را که انتظار مردم است و پیشرفت فیزیکی بالای 70 درصد را دارند، به اتمام برسانید.

وی ادامه داد: مجلس به تبدیل وضعیت کارمندان و کارکنانی که در دوایر مختلف دستگاه اجرایی کار می کنند، صحه گذاشته و دولت باید نسبت به این موضوع توجه ویژه داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها