موج
کدخبر : ۳۵۱۰۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351027

در فرمانداری یزد طی جلسه ای مقرر شد با تشکیل کارگروه بانوان در محله از ظرفیت بانوان معتمدوفعال استفاده تا راهنمایی لازم در خصوص عدم برگزاری جلسات تجمعی و غیره انجام شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، به نقل از روابط عمومی فرمانداری یزد، بیست و یکمین جلسه ستاد شهرستانی پیشگیری ومقابله با بیماری کرونا در محل سالن ولایت فرمانداری یزد برگزارشد.

بیست و یکمین جلسه ستاد شهرستانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونای شهرستان یزد به ریاست فرماندار یزد و با حضور فرمانده ناحیه مقاومت سپاه الغدیر یزد و نمایندگان نواحی مقاومت روح الله و ثارالله ،دانشگاه علوم پزشکی خدمات بهداشتی و درمانی شهید صدوقی و مسئول بسیج اصناف شهرستان در محل سالن ولایت فرمانداری یزد برگزارشد و پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی  اتخاذ که اهم آن بشرح ذیل می باشد.
مسئولین پایگاه های بسیج جلساتی در محل مساجد با حضور نمایندگان مراکز سلامت ،امام جماعت ،معتمدین محلات و ضمن هماهنگی فعالین تشکیل و راهکارهای مناسب برای پیشگیری از شیوع کرونا بر اساس دستورالعمل‌های ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا ارائه و اجرا نمایندوبه منظور توزیع ماسک رایگان در گشت‌های  محلات از ظرفیت خیرین هر مرحله استفاده شود.

مقرر شد با تشکیل کارگروه بانوان در محله از ظرفیت بانوان معتمدوفعال استفاده تا راهنمایی لازم در خصوص عدم برگزاری جلسات تجمعی و غیره انجام شودوهمچنین به منظور جلوگیری از تجمع در محلات به اشکال مختلف مقرر شد فعالین ومعتمدین  راهکارهای مناسب ارائه و اجرا نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها