موج
کدخبر : ۳۵۰۸۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350843

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اعلام کرد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از ابتلای 73 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا طی شبانه روز گذشته در منطقه کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سیدعلیرضا مروجی بیان داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۷۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان با علائم بالینی در بیمارستان ها بستری شدند که ۵۹ نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند.

وی با اشاره به ابتلای 73 بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان گفت: ۶۹ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد سه نفر اهل توابع کاشان، یک نفر اهل توابع آران و بیدگل، سه نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل محلات، یک نفر اهل خمین، یک نفر اهل تهران و ۵۹ نفر اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: حداکثر سن بیماران کرونایی بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 92 سال و حداقل سن بستری ۲۵ سال است.

مروجی اضافه کرد: درحال حاضر تعداد 313 بیمار حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری هستند که از این تعداد 288 نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 25 نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

وی بیان کرد: 55  بیمار در بخش‌های مراقبت ویژه در منطقه کاشان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۵۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 4 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: متاسفانه طی شبانه روز گذشته 6 مورد فوتی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که شش مرد ۳۲، ۶۵، ۶۷، ۷۹، ۸۱ و ۸۵ ساله بوده‌اند، در منطقه کاشان رخ داده است.

سید علیرضا مروجی توضیح داد: تاکنون 81 هزار و 714 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون پنج هزار و 263 بیمار از بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سید الشهدای آران و بیدگل با بهبود یافتن مرخص شده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها