موج
کدخبر : ۳۵۰۵۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350587

استاندار قم گفت: نیروی انتظامی علاوه بر تامین امنیت، در حوزه سلامت هم وظیفه سنگینی برعهده دارد.

 به گزارش خبرگزاری موج قم، صبحگاه عمومی فرماندهی انتظامی استان با حضور استاندار، فرمانده قرارگاه پدافند هوایی حضرت معصومه(س) ارتش، جانشین سپاه حضرت علی ابن ابیطالب(ع) و اعضای شورای تامین استان برگزار شد.

استاندار قم همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی ،با حضور در صبحگاه عمومی این فرماندهی، طی سخنانی با عرض تبریک هفته نیروی انتظامی، گفت : تقارن این هفته با ماه ربیع الاول را به فال نیک می گیریم و آرزوی توفیق خدمت به همه خدمتگزاران دارم.

وی گفت:نیروی انتظامی در تامین امنیت مسئولیت بسیار مهمی بر دارد و اهمیت آن به قدری است که فرموده اند "نعمتان مجهولتان ،الصحه و الامان".

بهرام سرمست افزود: امروز نیروی انتظامی علاوه بر تامین امنیت،در حوزه سلامت هم وظیفه سنگینی برعهده گرفته است، همچنین در احساس امنیت و آرامش روحی و روانی جامعه نیز ایفای نقش می کند.

وی ادامه داد: ما نیازمند یک پلیس مقتدر که مظهر اقتدار، ایمان، صلابت و در عین حال مظهر رافت و تامین امنیت روح و روان شهروندان هستیم و حضور پلیس باید برای مردم امنیت آفرین باشد که الحمدلله امروز پلیس ما همین گونه است.

استاندار قم اضافه کرد: با بروز بیماری کرونا نیروهای مسلح وارد میدان شدند و در این بین نیروی انتظامی وظیفه چشمگیری برعهده گرفت و خوش درخشید.

وی ادامه داد: بدون ورود نیروهای مسلح توفیق چندانی حاصل نمی شد،آفرین برشما که در همه زمینه ها ورد چشمگیر و موفقیت آمیزی برعهده گفتید.

دکتر سرمست افزود: پلیس در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی ،کنترل مبادی ورودی و خروجی و تضمین امنیت و آرامش اجتماعات نقش برجسنه ای برعهده گرفت و انصافا خوش درخشید.

وی اضافه کرد: امروز امنیت و آرامش حاکم بر کشور بی مانند است و پشتیبانی محکم برای سلامت جامعه است.

استاندار قم گفت: ما سعی می کنیم مثلث امنیت، سلامت و معیشت را توامان پیش ببریم، نیروی انتظامی در هر 3 ضلع این مثلث نقش مهمی را برعهده گرفته است،ورود هماهنگ نیروهای مسلح و بویژه نیروی انتظامی توام با مشارکت و همراهی مردم برکات عظیمی را شامل حال استان کرده است.

وی گفت: امروز علیرغم اینکه بیماری کرونادر سطح دنیا تمام مناسبات را به چالش کشیده است لیکن الحمدلله در جمهوری اسلامی ایران و تبع آن در استان مقدس قم ما شاهد توفیقات زیادی هستیم.

استاندار قم گفت: مابرای تامین نیازمندی های نیروی انتظامی نیازمند یک نگرش علمی هستیم،نیروی انتظامی در کنار مهارت های علمی و عملی باید بتواند در مرحله اجتماعی شدن،ماموریت های خود را با مشارکت مردم پیش ببرد.

وی افزود: توفیق ما در این است که بتوانیم تامین امنیت را اجتماعی کنیم و مسئولیت پذیری و مشارکت مردمی را در تامین امنیت و بلکه در تمام شئون ارتقا دهیم.

دکتر سرمست گفت: در مرزهای پیرامونی کشور ما همه به نوعی دچار نا امنی هستند ولی ما امنیت داریم و این امر مرهون زحمات و فداکاری های نیروهای مسلح و بویژه نیروی انتظامی و همراهی مردم هستیم، این اتحاد ،همدلی و همبستگی مردم و مسئولان شایسته تقدیر است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها