موج
کدخبر : ۳۵۰۵۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350551

نماینده ولی فقیه در کردستان ضمن برشمردن پتانسیل های شوراهای اسلامی اظهار داشت: شوراهای اسلامی از ظرفیت ائمه جمعه و جماعت بهره گیری کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حجت‌الاسلام والمسلمین حاج عبدالرضا پورذهبی پیش از ظهر امروز در دیدار مدیرکل دفتر امور شوراهای وزارت کشور و اعضای شورای استان کردستان، اظهار کرد: در هفته وحدت احتمالا با رعایت تمام نکات بهداشتی سفرهایی به برخی شهرستان‌ها خواهیم داشت و در این سفرها دیدار با شوراها را در دستور کار خود قرار می‌دهیم.

وی تصریح کرد: حفظ امنیت و نهضت خدمت‌رسانی به مردم که گرفتار بیماری و گرانی هستند، التیام‌بخش آلام آنان خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: رفع دغدغه‌ها و گرفتاری‌ها توسط کسانی که منتخب خود آنان است بزرگترین خدمت به جامعه در شرایط کنونی است.

وی افزود: باید یکی از مهم‌ترین اهداف ما رفع دغدغه‌ها و گرفتاری‌های جامعه باشد نه اینکه خدایی ناکرده خودمان هم به این گرفتاری‌ها اضافه کنیم.

حجت‌الاسلام پورذهبی تاکید کرد: نباید شورای شهر را به تمایل‌ها و جبهه‌گیری‌های سیاسی آلوده کنیم و هدف همه در هر جایگاهی با هر عقایدی باید خدمت به مردم باشد و نباید اعتقادات سیاسی را وارد کار کنیم.

وی تصریح کرد: یک رگه‌هایی در این زمینه در سطح کشور مشاهده می‌شود که البته در استان کردستان چنین مشکلاتی وجود ندارد که این جای شکر دارد.

نماینده ولی فقیه در کردستان استفاده از ظرفیت‌ها توسط شوراها را ضروری خواند و گفت: یکی از مهم‌ترین این ظرفیت‌ها بهره‌گیری از ظرفیت ائمه جمعه و جماعات است که باید مدنظر شوراها قرار گیرد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: خداوند متعال توفیق خدمتی که به ما عنایت کرده به نحو احسن و شایسته به سرمنزل مقصود برسانیم و در زمان اتمام ماموریت یاد خوبی را از خود به یادگار بگذاریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها