موج
کدخبر : ۳۴۹۷۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349795

رئیس کمیته امداد منطقه دو بندرعباس گفت: ۹۷۰ فرزند طرح اکرام و محسنین کمیته امداد منطقه دو بندرعباس در ۶ ‌ماهه نخست امسال از کمک یک میلیارد و 360 میلیون تومانی حامیان خود بهره‌مند شدند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مرادی رئیس کمیته امداد منطقه دو بندرعباس در گفتگو با خبرنگار موج در این خصوص گفت: ۹۷۰ فرزند طرح اکرام و محسنین کمیته امداد منطقه دو بندرعباس در ۶ ‌ماهه نخست امسال از کمک یک میلیارد و 360 میلیون تومانی حامیان خود بهره‌مند شدند که این میزان کمک نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۵ درصد رشد داشته است.

مرادی افزود: از مجموع کمک‌های اهداء شده توسط حامیان به فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد، مبلغ یک میلیارد و 76 میلیون تومان به‌صورت نقدی و 284 میلیون تومان به‌صورت غیر نقدی (کالا) بوده است.

این مقام مسئول گفت: رویکرد اصلی طرح اکرام ایتام و محسنین، توجه به حفظ عزت و کرامت خانواده‌های تحت حمایت است.

رئیس کمیته امداد منطقه دو بندرعباس بر تهیه و توزیع تجهیزات لازم برای تحصیل دانش‌آموزان جامعه هدف تأکید و گفت: بر همین اساس کمیته امداد با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده باهم افزایی منابع دولتی و کمک‌های خیران و حامیان ایتام و محسنین تلاش می‌کند تا هیچ دانش‌آموز نیازمندی در سال تحصیلی جدید از تحصیل بازنماند.

مرادی افزود: حامیان بزرگوار از ابتدای شروع سال تحصیلی نیز تاکنون، با اهدای ۲۰ دستگاه تبلت و ۱۵ گوشی هوشمند به ارزش ۱۲۰ میلیون تومان بستر مناسب‌تری برای تحصیل فرزندان معنوی خود را فراهم کرده اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها